Eşkiya Belgeleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya Belgeleri

KaranLik

Kullanıcı
Serhat ili, erzurum ve artvin sınırlarının birleştiği yer ise. Yazılı oyuk kaya öküzler çeşme ve toprağa gizlenmiş yanmış ağaç gövdesi, eyer, 3 tepeler, topal ayı vs. Böyle devam ediyorsa belgeyi okumak isterdim:)

KaranLik

Kullanıcı
Zamanın birinde bir usta gelip aradı bunları ama bulamadı. Adreslerde değişiklikler olunca bulunmamasıda normal. Küçük eyer büyük eyere bakıyor. Öküzlerden biri kurt a bakıyor ama kurt un yanına gidince sıradan kaya. Demişti hepsi mevcut. Karanlık derenin başlangıcı, bu su kardenize dökülür demişti. Bi kaç nokta vermişti sırf güven aşılamak için ama onunda ömrü yetmedi. Allah rahmet eylesin. Lütfü amca isminde ordulu ama istanbulda yaşıyordu. Burayı çobanın biri buldu öküzleri bulamadı. Onuda ben buldurdum diyecem kimse inanmayacak:) değirmen yakınındaki köprü ayağındaki kayanın dibindeki ael sonucu çıkmış. Köylü almış. Diğer ayağın olduğu kayalık alandaki bir oda mezarı açık. Topal ayı değirmene varmadanki virajdaki tepede ve bi çok işrette. Eşkiya işimi medeniyetmi. Bu muhabbetler çok kişiyi hayal peşinden aldı gitti. Bunlarla alakalı bi belge varsa görmek isterdim. Saygılar

Doğubeyazıtlı

Kullanıcı
Diyelimki Öküzler ağrı dağın da volcan la alakali değil o zaman diyelimki kayık maket gibi oda başka yerde yaylada buda volcan değil? ??

KaranLik

Kullanıcı
Volçan tek kişi değil birden fazla volçan var. Aynı isimle devam edilmiş asıl amaçlarının ne olduğu belli zaten. Birden fazla öküz olması normal. Medeniyet işlerini kullandıklarını biliyoruz ama hepsinin malzemesi aynı yerde olacak diye bişeyde yok. Malzeme olan yerler kayıtlar altına alınmış ama kayıtlar ne kadar doğru, meçhul olan bu. Eksik yazdıklarım illaki var. Bunlar benim düşüncem. Herkes farklı düşüne bilir. Kesin net bilgileri ile bizi aydınlatacak ustalara ihtiyacımız var.

gıral

Vip Üye
Usta kesin mesini yok buişin öküzün altında buzağı aramak gibi bişeybu eşkiya işi. İşaret, varsa çöz adınada deki volçanındı muhitine göre ver biisim gitsin. Gerisini boşver

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Volçan tek kişi değil birden fazla volçan var. Aynı isimle devam edilmiş asıl amaçlarının ne olduğu belli zaten. Birden fazla öküz olması normal. Medeniyet işlerini kullandıklarını biliyoruz ama hepsinin malzemesi aynı yerde olacak diye bişeyde yok. Malzeme olan yerler kayıtlar altına alınmış ama kayıtlar ne kadar doğru, meçhul olan bu. Eksik yazdıklarım illaki var. Bunlar benim düşüncem. Herkes farklı düşüne bilir. Kesin net bilgileri ile bizi aydınlatacak ustalara ihtiyacımız var.
Kıçkıça öküzler için
Begede derki 51mt.ot veren kız resmi yaptık altına meblayı ,,,kadar derin gömdük diyor.
Öküzlerin altında ...şu kadar meblağ var diyor ama rakamlar hep kriptolanmış .
Not :Ben olsam aşağıda bulunan değirmenlerden başlardım. Burası aranan bölge düzenekli yer.
Kripto için sayıların gizemi konusunu çok iyi okuyun, yalnız bunun bir hesaplama tekniğide var.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Kıçkıça öküzler için
Begede derki 51mt.ot veren kız resmi yaptık altına meblayı ,,,kadar derin gömdük diyor.
Öküzlerin altında ...şu kadar meblağ var diyor ama rakamlar hep kriptolanmış .
Not :Ben olsam aşağıda bulunan değirmenlerden başlardım. Burası aranan bölge düzenekli yer.
Kripto için sayıların gizemi konusunu çok iyi okuyun, yalnız bunun bir hesaplama tekniğide var.
Ben çok seneler önce öküzleri patlamış yerleri buldum tabiki altları boş çıkmış.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Peki usta budediklerinin malları neresinde belgelerde yazdığı gibimi yoksafarklımıdır. Saygılar sunuyorum
Gıral usta bu soruna şöyle cevap verip seni ve bu yazımı okuyanları aydınlatabilirim,Evet belgelerde yazılan paralar söyledikleri yerlerde durmakta,yalnız miktarı doğrumudur bilemem en kısa zamanda Allah'ın izniyle onuda öğrenmiş olacam,Belgelerde geçen onca yerin işaretlerini gördüm resimledim kontrollerini yaptım çıbıklarla bir kaçında da cihazla evet aynen kayada diye belirtilmiş olan kayada aşağıda denmiş olandan da altından sinyal aldım