Eşkiya Belgelerine Son Aranan Yerleri Buldum Arkadaşlar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Eşkiya Belgelerine Son Aranan Yerleri Buldum Arkadaşlar

grasviti

Kullanıcı
Bulduğum İşaretlerden bir kaç tanesini yazıyorum, Arkacık değirmeni, Avcı karaca köpek, Ayı ve Ayıcı, Alnı kesik kaya, Ayran pınarı, Balkaya, Balık ok nal, Berber mağarası, Cami Mihrabı, Çift katlı dere, Çınar ağacı üç kardeşler ( üç çatal ), Dağa tırmanan adam ( Lefter ), Dağa tırmanan Asker ( Osmanlı ), Dağarcık değirmeni, Emin ağa değirmeni, Halkalı kaya, Hamama giden çıplak çocuklu kadın, İki güvercin biri su içiyor birisi yukarı bakıyor, Kapı kaya, Kavak ağacı 3 adet, Karahasan köprüsü, Kız omuzunda güyüm, Halkalı kaya, Halkalı kaya karşısında koltuk taşı, Koltuk taşı arkasında altın süzgeçleri, Öküz boynunda çan, Öküzleri çekemeyen çocuk, Nohut kaya ( kel tepe ), Sarı göl, papaz (derviş ) mağarası, Papaz deresi, Posta güvercini, Renk böceği, Salyalı kurt, Sarı kızın mezarı, Sinekli mağara, Şahin ve tavşan, on iki dikili taş, Uzun ali değirmeni, Tekeri kırım fayton, Yengeç, Zincir 9 ve 21 halkalı, Zincirle ayağından asılı adam, Zümrüt kaplı Kur an...

Şahin kaya, kurt kale ve kudret kalesinide buldum ama henüz tam yerini netleştiremedim, belgelerin orijinalleri lazım arkadaşlar elinde olan varsa iyi olur valla..
Şahin kaya, kurt kale ve kudret kalesinide buldum ama henüz tam yerini netleştiremedim, belgelerin orijinalleri lazım arkadaşlar elinde olan varsa iyi olur valla--------- kurt kalesi kirikkale ama alindi malzemesi

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi