Eskiya Isareti Silah Kus | Define işaretleri ve anlamları

Eskiya Isareti Silah Kus

bebe555

Kullanıcı

Arkadaslar koltugun karsisinda bu isaretler var silah ustunde kursun deligi var baktigi yönde fincan fincanlarin baktigi yönde gemi resmi var cok karanlik oldugu icin onlarin fotolarini cekemedim bi yorumlarsaniz hafta sonu tekrar gidicem

wolf_52

Kullanıcı
tabancanın namlusuyla kurşunun mesafesini ölç, ve aynı yönde cm sine göre adım la, farklı ne var?evet kuş gibi duryor,yemlenir gibi bir hali var, gagası yönünde ne var?gündüz gözüyle araşdırma ve bol fotoraf gerkmekkdedir...betimlenme hayal gibi duryor ama, benim bildiğim ve gördüğm, taşı tıraşlayıp pürüzsüz ak horasanla sıvayıp üstüne çizilmiş olarak gördüm,bundan tam emin olmamadım,diyer ustlarımzda bir baksın değerlendirsin

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
tabanca varsa ağaçta olur nereye hedef almış yyığmayamı kuşamı gemi varsa dere olur haç işareti ok işareti varmı değirmene mesafe nekadar dikli işaretli kaya nerede

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kardeşim seni oyalamayacağım direk paranın yerini deyim. para taşta. ama hangi taşta. o konuya açıklık getirmek adına net çekilmiş resimlerle gelmeni rica ediyorum. zor değil işin kolay.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Gemiyle dere aras 15 metremi

Üst Alt