Eskiya Isareti Silah Kus | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Eskiya Isareti Silah Kus

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
En iyisi resimle ki neyin nesi bilelim derideki kazan gölü gemicilerin mezarı bu kabile denizde yenilmiş buraya gelmiş

babahalit

Usta
Kullanıcı
sana,yardımcıolalım,gemının,arkasinda,kuru,dereolacak,2,,dagdan,assagı,yarık,olacak,3gemının,kıc,tarafında,bır,yol,bas,tarafinda,bır,yol,olacak,gemının,arkasinda,kanal,assagısa,bırlesen,uc,kanal,dodadan,olacak,,,kanalların,arası,uza<k,olacak,,gemının,bas,tarafı,,calilik,olacak

babahalit

Usta
Kullanıcı
valla1,sana,nokta,hedef,verecektım,ammayorumların,cok,kısa,ve,yetersız,yazmaktan,usenıyorsugıbı,,sana,2soyulmus,acılmıs,gemılerın,gercek,cözumlerıni,yazacaktım,amma,yetersız,kakdınkayıt,degıl,gozle,gorulmus,tecrube,,ozamanarastır,canakkale,veadapazarindakı,gemilerıtastan,bul,ozaman,anlarsın,gercek,cozumu,kolay,gelsın

yoksul

Kullanıcı
ustaları yorma git denilen yerleri gemiyi fincnları ne varsa fotola ayrıca deryi ve kuru dereleri uzaktan fotola hatta eartdan fotolayabilirsin .fotolar olmadan sen gördüğünü süylersin bakalım ustalar neler görecekler,yılanı da fotola derenin kıyısına in karsısınıda totola ,,nasııl olsa totoğraf bedava

yoksul

Kullanıcı
anlayışına hayranım ben öyle demek istemedim ACEMİSİN galiba! senin gördüğün senin bakalım ustalar neler görecekler dedim ..hata yaptım galiba pardon yani

Üst Alt