Eşkiya işimi acaba?

enver

Kullanıcı

star21

Kullanıcı
Cevap: Eşkiya işimi acaba?

bu ne ayı mı tavuk mu ne..ve sen bunu kendin çekmemişsin neyden çektiniz bunu.

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Arkadaşlar!Evet usta bu benim işaretim değil.yanlız arkadaşımın rıcasıyla onu sizlerle paylaşmak istedim.ve eğer varisa sizden bir yorum isteyecektim eğer varsa tabiki.bilmiyorum nekadar yardımcı olabilirsiniz mevcut olan resimler bunlar çünkü.ben gidemiyorum oraya çünkü çok uzakta .yanlız sizin yorumlarınıza bağlıdır.Saygılar ve teşekürler.

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

bir mağaranın girişndemi bu yavru ayıya benzetim ben mağara içinde işaret varmı kardeş

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

bide bölgede topal ayı olabilir ayının eksik ayağı mislai falan olabilir diyorum yanılıoyor olabılırmde kesın şu demek yalan olur saygılar

KOMAGENE

Vip Üye

ustaların dediği gibi ayı,topal ayı,topal ayının ayağı veyahut kartal, kuş her ne ise tahrip edilmiş tabiki bilerek kırılmış veya şekli değiştirilmiş yazık...

enver

Kullanıcı

Yorumunuz icin tesekurler arkadaslar.ne oldugunu bende bilemiyorum bir arkadasim getirdi resmini.yanliz bana yaklasimli bir yorum yapabilirmisiniz eger varsa?Saygilar!

star21

Kullanıcı

en güzel yorumu ancak söyle yapılır.sen arkadaşına söyle çevre hakkında sana bilgi versin çevresinde ne var..hakim tepe mi ve bunun etrafında mağara in yada yığma yada mezar yada pınar dere çeşme patika yok kervan yolu çökük tepecik yada yakınında farklı işaretler ne var.bunları yazsın sana sende bize bilgi ver bizde sana ona göre yorum yapalım.çünkü bizlerde vebal altında kalmak istemiyoruz..

veysel

Kullanıcı

slm ustalar bu bu resim bir ördek resmi sol kanadı var ok işareti solda dirgen işareti de var.pc en üstte yakın bakarsanız.anlaşılıyor. resmi yeşil taze otla tamamını boyayın.açıkça görüecek.

veysel

Kullanıcı

kuşun boynunda çan var altında yarım daire birde üçgen var.