Esselamünaleyküm, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Esselamünaleyküm,

aliömer

Kullanıcı
Ortam sanal ama dostluğunuz baki ve gerçek. Bu anlamıyla sizi gönül gözüyle sevmenin saymanın bahtiyarlığını yaşadığımı bilmenizi istiyorum. Sizi tanımak benim için büyük bir şereftir. Allah her daim işinizi rast getirsin. Saygılarımla.

walkman

Kullanıcı
Alekykümselam ikizceli ustam. Sizinle henüz görüşmesek de birbirimizi tanımasak da sitede gerçekçi, kibar ve hoşgörülü bir kişi olduğunuzu konuya bakış açınız, yazım tarzınız ile hissettiriyorsunuz. Sizler ile tanışmaktan ve definemekanı sitesi sayesinde bir arada olmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. Beraber nice 1700 lü mesajlara inşaallah

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
çok teşekkür ederim değerli arkadaşlarım.
kalplerin güzelliği yazılara ancak bu kadar yansıyabilir.
beni ziyaret etmeniz, sizlerle tanışmakta benim için büyük bir onurdur.
ankara ya gelen veya burada yaşayan arkadaşlarımızın bir çoğu ile tanışıyoruz. yolu düşen veya dileyen arkadaşlarımı ağırlamayı bende çok isterim. yeterki ,bir nefes dilesin ,sana geliyorum desin.

its78

Vip Üye
Aleykümselam ve Rahmetullahi ve Berakatuhü
İkizceli ustam sizinle en yeni tanışanlardanım, sizin açtığınız konu sayesinde formu takip edip üye oldum. Amatör birisi için ustanın değerini herhalde tecrübesizlik içinde kıvranan bizler bilir.
Allah teala hayırlı uzun ömürler versin, paylaşımlarınız daim olsun.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Ve Aleyküm selam sayın abim.. Allah nice seneleri gösterir inşaAllah.. Allah için ben seni yüz yüze tanımasamda çok sevdiğimi bilesin.. Gerek yardımlasman gerek büyüklüğün gerek insanlıgın her sekılde örnek gösterilir kişilige sahipsin.. Senle olmak şeref saygı değer ustam.
Selamlar.

ikizceli

Vip Üye
arkadaşlar,kadir şinas muhteremlerden insan gönlünü hoş eden güzel sözler. çok teşekkür ediyorum.
hayatta her şeyin bir karşılığı olduğu gibi ,sizlerde bu erdemlik bu kemaliyet olmasa ,biz ne burada ne de halde olamazdık.
bütün üyelerimize şahsınızda sonsuz sevgiler sunuyorum.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ülkenin definecilik konusundaki, en güzide sitesinin,saygıdeğer yönetimi ,çok kıymetli ustalarımız ve değerli üyelerimiz;
aranızda olmanın onurunu duyduğum süre ,zaman olarak,dün itibarı ile tam bir yıl oldu.
bu zaman dilimi içinde 1700 ün üzerinde de bir mesajım olmuş.
geriye dönüp baktığım zaman,bu bir yılın, yönetiminden bütün ustalarımız hatta zaman zaman üyelerimize kadar,sanal alemde eşi benzeri çok nadir görülebilecek,bir bütünleşme,sınırsız bir dayanışma ,sonsuz saygı ve sevgiyle bütünleşmiş bir kardeşlik duyguları içinde geçtiğini görüyor ve bunun mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
bütün arkadaşlarıma ,hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ediyorum.
ALLAH nasib ederse ,böylesi huzur dolu sevgi dolu bir ortamda fırsatımız oldukça paylaşımlarımıza devam etme niyetimi belirtirken,
hepinize ayrı ayrı kalbi sevgilerimi sunuyorum.
AleykümSelam Ustam;Dilerim Rab'bimden size Sağlıkla,hayırlarla dolu uzun bir ömür nasip etsin İnşaAllah,Bizde sizin gibi değerli ustamızın ışığıyla aydınlanıp,aydınlatabilecek kadar seviyenize çıkmayı bizede Rab'bim nasip etsin,Etsin ki bizlerde kıymetli Muhammed Ümmetine başta olmak üzere tüm Aramızda bulunan değerli arkadaşlarımın rızk'larına,kazanımlarına vesile olaraktan böyle büyük sevapları kazanmayı ALLAH TEALA'nın Rıza'sını hak etmeyi umut edip hem fani hayatı hemde ahir hayatımızı cennet'e çevirebilme ümidiyle ALLAH Razı Olsun Sizden

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

öncelikle konuyu yeni gördüğüm için özür dilerim, işlerimin yogunlugu sebebi ile bu aralar pek vakit bulamıyorum.hakkınızı helal edin.
ikizceli ustama gelince, onu anlatacak doğru kelimeyi hiç bulamadım, tanıdıgım gunden bugune, kendisine nasıl saygı duydugumu nasıl sevdiğimi doğru şekilde ifade edemedim.
Allah c.c kendisinden razı olsun, ben kendisini iyi tanıdım, Allah c.c da onu iyi etsin inş.

sitemiz hakkındaki güzel yorumları için ikizceli usta ve konuya katılan tüm dostlara saygı ve sevgilerimi sunarım.
sitemiz sevgi saygı cercevesnde emin adımlar ile ilerlemektedir. emeği gecen tüm herkeze tesekkur ederım.

BozkurT

ikizceli

Vip Üye
ERDEM USTAM,SENİ mesajlarından tanıdık ve sevdik.
BOZKURT USTAM seni mesajlarının haricinde ,AllAH izin verdi yüz yüze de tanışma şerefine nail olduk.
temennilerinizi ve dualarınızı en az bizler kadar hak eden kardeşlerimsiniz.
gerek mesajlarından gerek birebir tanıştığım ,birlikte olmaktan da onur duyduğum ,çok değerli,çok saygın arkadaşlarımızla bir camia altında bulunmanın mutluluğunu bu sitede yaşıyorum.

ALLAH cümlesinin yolunu açık etsin. huzurumuzu daim eylesin.

insani değerdeki bütün vasıfları bünyesinde bulunduran bu camia ,umarım herkese örnek olur.