Eyer Işareti | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Eyer Işareti

Artuç

Kullanıcı
Resimleri yakin ceksem cevre fotosu isticeksiniz eyer belli su durumda ne yapmam gerekiyor onu soyleyin

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum yalnis anlamani istemem eyer isareti diyorsun ama cozume ulasmis eyer isareti duymadim seklini gorsek derizki su semboldur bu semboldur vs ki resimleme konusunu okursan yada acilmis konulara bakarsan hem cevre hemde isaret fotolari zaten isteniyor ki siz daha neyin israrini yapiyorsunuz yok illa eyer diyorsaniz soyleyeyim tarim aletleri ne girer degersizdir ugraaya degmez bu aciklama memnun ettiyse ne ala yok etmediyse yakin foto cekeceksiniz ok kardesim

Artuç

Kullanıcı
siz ne istiyosunuz herseyi yazin ben resim cevre fotosu sonra surayi bi kontrol et veya su varmi yokmu demeyin ben hepsini halledip yollayim ama balik dedigim resimdeki cizdigim yerde birebir ayni ona gore

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Dostum lutfen yapmayin sitemkar olmayin bu siteyide baska sitelere benEtmeyin lutfen ustalarimizin hicbiri kaya falciligi yapmamakta gorebildigini soylemekte yok siz eger hala balik neye isarettir eyer ne demektir diye arastirmaya girecekseniz baska sitelerdede bu sorularin cevabini pekala bulabilirsiniz yalnis anlamayin ornek olarak asiavci ustamiz gercekten bilgili bir ustamizdir keza wolf ersan ikizceli lacivert vs bu gibi ustararimizin bile yorumlari bazi konularda ayrilabilmektedir bu yecrubeden tesbittendir sizde tecrube ve tesbitten yararlanmak istiyorsaniz yukardaki istekleri yerine getirmelisiniz ki unutmayalim ki sizin buldugunuz konular ne bana nede diger ustalarimiza bir kar deil sadece yardim edebilme mutlulugu verir saygilar

ASİAVCI

Kullanıcı
balık varsa kilisede olmalı 100 mt kadar yakınında su olmalı koltuğu görmesekte bu araziye göre derenin karşısında olmalı

Artuç

Kullanıcı
Asi avci sariyla isaretledigin yerde bu cizili ama balik mi yoksa iki tepe anlamindami bilemicem 100 mtre yakininda dere akiyo köye uzakligi 1 km maksimum derenin icinde birde sanki horosanla kapatılmış gibi bi yer var lakin balığın baktigi yonde degil

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

artuç kardeşim, çizimler balığa benzemiyor. eğerde görünmüyor. bulgular net görülmeden afaki yorum yapılamaz.
benim gördüğüm, özenle belirsiz yapılmaya,yani gizlenmeye çalışılmış bulgular ve arazi yapısı,bu alanda bir kaç odalı ayrı mezar odalarının olduğu izlenimini aldığımdır. başarabilirsen çizdiğim üst kısımlardan boşluk tespitiyle netleştirmen gerekir. umarım yanılan yanıltanlardan olmayız inşaallah.
sağlıcakla.

Üst Alt