Farklı Açıda Belli Olan Işaret | Define işaretleri ve anlamları

Farklı Açıda Belli Olan Işaret

cesur58

Kullanıcı

ustalarım karşıdan belli olmayan ama yan profilden belli olan fügür bu neyi ifade eder yorumlarınızı bekliyorum inşallah aşagida yükleyecegim resimlerde aynı alan içerisinde onuda belirteyim

yukardaki resimlerle arası 10mt kadar

bu kayalarda diğr işaratlere 150 veya 200mt tepe yamacında degerli yorumlarınızı bekliyorum

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Gkvq77.jpg

Kareyle gösterdiğim yerde tünelle gidilen bir odadan bahsedilmiş,ok yönünü araştır.Dairedeki yeride sert bir cisimle tıklat altından boşluk sesi gelecekmi!Kasa gibi duruyor,Resim yanıltmıyorsa

wolf_52

Kullanıcı
çenber bu taşın,dışında olmadığnı söylüyor yani son nokdadır,giriş iş kalmış sadece mezar odasına,yemin var giriş olaslığı en yüksek yer burası...
bu 2 ci resim ise 3 mezar,2 mahsen den bahsediyor, sulu dere yada kuru dere,çatal yapan yeriyle ilk şelale yeri arsında kalıyor hedef nokdalarınz,1 ci mezar dere çatlına sırtınzı verin sol koldan gelen dere yatğının içerde kaln kısmında para mezarı var,dere çatalını sağ kol hizasında, 2 ci mezar, muhtmelen yığmadır, 3 cü mezar ise derenin çatalı ile şelele arsındaki düzlük,düzlüğün arsını az geçince sol tarf da kalcak bir mezar yeri bulacaksın,az yüksekde kalcak, bu dediklerimi bul teyit et, son bulduğun,mezar a sırtını daya yüzün derye baksın tam karşı tarfda,mahsen yeri fotrafla sonra yeni bir değerlendirme yapalım...

DERMANBEY

Kullanıcı

ustalarım ben burdan bişe anlamadım burda bişemi anlatılıyor.

cesur58

Kullanıcı
ilgilenen bütün ustalarıma ayrı ayrı teşekkürediyorum

cesur58

Kullanıcı
çenber bu taşın,dışında olmadığnı söylüyor yani son nokdadır,giriş iş kalmış sadece mezar odasına,yemin var giriş olaslığı en yüksek yer burası...
bu 2 ci resim ise 3 mezar,2 mahsen den bahsediyor, sulu dere yada kuru dere,çatal yapan yeriyle ilk şelale yeri arsında kalıyor hedef nokdalarınz,1 ci mezar dere çatlına sırtınzı verin sol koldan gelen dere yatğının içerde kaln kısmında para mezarı var,dere çatalını sağ kol hizasında, 2 ci mezar, muhtmelen yığmadır, 3 cü mezar ise derenin çatalı ile şelele arsındaki düzlük,düzlüğün arsını az geçince sol tarf da kalcak bir mezar yeri bulacaksın,az yüksekde kalcak, bu dediklerimi bul teyit et, son bulduğun,mezar a sırtını daya yüzün derye baksın tam karşı tarfda,mahsen yeri fotrafla sonra yeni bir değerlendirme yapalım...
ustam yorumunuza hayran kaldıgımı belirtmek isterim ilk resimde yemin var demişiniz ne anlama geldiğini bilemiyorum tuzak olurmu bu tip yerlerde eğer varsa ne gibi bir önlem almalıyız ilk hedefim burası olacak inşallah tabi tespiti yaptıktan sonra resimi bir çalışma yapacagım .ama tespitte en garanti veri ne olmalı bu konularda tavsiyeniz varmıdır haliyle elimizde çokda orjinal makinamız yok

wolf_52

Kullanıcı
bu ilk yorum yaptığım yer yemin olan,resim aldatmacası değilse girşin ters ve gibi duran taşın içinde ufak bir x betimlenmesi var, buna yemin diyoruz,son nokdadır, tılsımlı olma ihtimali yüksekdir,boş bir mezara yapmazlar bunu,2 cisi mezar lara resmi kazı verilmez:)

wolf_52

Kullanıcı
ustam yorumunuza hayran kaldıgımı belirtmek isterim ilk resimde yemin var demişiniz ne anlama geldiğini bilemiyorum tuzak olurmu bu tip yerlerde eğer varsa ne gibi bir önlem almalıyız ilk hedefim burası olacak inşallah tabi tespiti yaptıktan sonra resimi bir çalışma yapacagım .ama tespitte en garanti veri ne olmalı bu konularda tavsiyeniz varmıdır haliyle elimizde çokda orjinal makinamız yok
2 ci resim yormum, da kiroki taşına göre yorumladım, sualim vardı sizden cvp almadım? dere varmı kuru dere de olabilr,çatalı ve şelalesi,yani bir kademe düşük nokdası bu dere varsa saydıklarım da vardır..tuzak konusuna gelince, öyle bir işaret göremedim lakin olmaz diye bir şey yok,değerli mezarlarda özelikle, 1 ci fotrafı çekdiğniz yüzü ıslatıp kurmaya yakın resimleyin yakın ve uzak olarak. yakın 2mt uzak 10 mt...

ersan

Vip Üye
4 resimde ustam roma dunem,ine ayit bir kuyu seklinde bir mezarinm var ordaki uturdun tas bir kapaktir ,,lacivert ustamin baseti ,,yerden girisin var kuyuya o tas ta orda tam kapa olmali biolki asaya derindir asaya indimi odaya gire4cen asadaki oda ayni hilal sekll;inde yapilmis halde olmali ve tam ortasinda odanin
malzemesi olmali kucuk bir sekilde buyle yerl;en urastimiz var 4 mt de ta kuyu devam ederdi asaya biraktik ustam.

Üst Alt