Farklı Açıda Belli Olan Işaret | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Farklı Açıda Belli Olan Işaret

cesur58

Kullanıcı
bu ilk yorum yaptığım yer yemin olan,resim aldatmacası değilse girşin ters ve gibi duran taşın içinde ufak bir x betimlenmesi var, buna yemin diyoruz,son nokdadır, tılsımlı olma ihtimali yüksekdir,boş bir mezara yapmazlar bunu,2 cisi mezar lara resmi kazı verilmez:)
Ustam mezara resmi kazı olmaz demişiniz buranin görsel olarak mezara benzer bir tarafı yok ama altta mezar odası çıkması halinde bana birşey vermezler öylemi dogrumu anladım

wolf_52

Kullanıcı
Ustam mezara resmi kazı olmaz demişiniz buranin görsel olarak mezara benzer bir tarafı yok ama altta mezar odası çıkması halinde bana birşey vermezler öylemi dogrumu anladım
aynen öyle kemik çıkdığı anda, herşey biter:)

cesur58

Kullanıcı

buda diğer işaretlerin oldugu alanda yuksek bir noktada kanallı taş

bu taşlarda yukardaki kanallı taşların 15 veya 20 metre aşagı çarpazında yorumlarınızı beklıyorum ustalarım

cesur58

Kullanıcı

burası yukarıdaki resimlerin oldugu alan işaretlerin oldugu noktaları belirlemeye çalışacagım saygılar

wolf_52

Kullanıcı

konunun içinde bulunan resimlerin konumları
emeğine sağlık bu resmi google eart,dan daha yaklaşdırıp indirmen mümkün, yerleri net görebilmek adına ve bende isabetli nokda atışı yapabileyim, bu resme göre yapmak ezber olur sallama olur,:( akşam gelince bakarım saygılarım la...

Üst Alt