fikriniz nedir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

fikriniz nedir

KOMAGENE

Kullanıcı
düz mantık kaz ayaklı ok yönünde devam edin taşı ilk bulduğunuz şeklin arka tarafına
oku ölçün örnek
20 cm =20 adım
yada
20 adım x68 cm = 1360 cm
cihaz kullanın
not:ben bunu yazarken ok boyu vermişsiniz
12.5x68=8.5 metre

KaranLik

Kullanıcı
düz mantık kaz ayaklı ok yönünde devam edin taşı ilk bulduğunuz şeklin arka tarafına
oku ölçün örnek
20 cm =20 adım
yada
20 adım x68 cm = 1360 cm
cihaz kullanın
not:ben bunu yazarken ok boyu vermişsiniz
12.5x68=8.5 metre
Taş dosemeli yer var dediginiz yerde 1451=11 tas dosemeli yol diyor sifreyi merak ediyorum sifre bu mu ?

KOMAGENE

Kullanıcı
Taş dosemeli yer var dediginiz yerde 1451=11 tas dosemeli yol diyor sifreyi merak ediyorum sifre bu mu ?
hayır benım kastettiğim şey şifre değil taşın üzerindeki şekillerin anlamı ermenilerin uzunluk ölçüleri adımlama tekniği vs.
dediğiniz yeri inceleyın çubuk yardımı alın

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu sistematik bir gömüdür küçük kiliseye ait tek papazın gömüsüdür. Sistematik şifrelemede kelle kilisedir kayada madalyon olarak gördüğünüz şeyin zincirleme halkaları 7’ye 7 dir buda 14 eder . Dere veya patika alanda kesişim noktası istikametinde soylu bir ırk ağaç, kuyu veya dikili bir taş vermekle beraber sizi taşlı yol uyarınca kayalık dağa veya dik tepeye götürür bu tepe dibinde giriş aranmalı buda boşluk tespitiyle olur zira giriş çift aşamalıdır ve koridor halindedir. Koridorun uzunluğu ile tünelin giriş noktası ve malın olduğu yer taşın üzerindeki ok işareti ile eşit mesafededir. Buda sistemsel algoritmaya dayalı ölçüdür. Tek küp halinde 3 adım 3 bel yani 2,5-3 metre derinliktedir. Ok işareti istikametinde dikili kayayı bulun bu kayanın eğilim aldığı taraf gidilecek halis yöndür. Mihraptan çok kayalığa odaklanın. Selametle 🤚

KaranLik

Kullanıcı
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Zaman ayırıp bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Allah razı olsun, bulduğunuz altın olsun.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
sana desemki sadece gırgır. sorarsın sebep ne. heralde 2 üç saat yazarım . yorarsın beni boşu boşuna çoban işide değil gırgır sadece.

Üst Alt