Filistin-İsrail | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Filistin-İsrail

Reedmann

Kullanıcı
Bizim lökerlerde düğün yapıp zılgıt çalıyordu 2 gün önce dedim evin camına bir iki taş atayımda Sabrımı zorladım Kahrolsun israil inşallah Rabbim onları kahhar ismiyle kahretsin

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
@Sedegor ustam
Tespit ve tahlilin bana gore 10 numara 5 yildiz.
Allah cc bizim yardimcimiz olsun.
Hadi gazzedeki şehit oluyor.
Bizim ne.olacagimiz bize göre meçhul.
Velhasıl işimiz de zor son nefesimizi vermekte.
Bu gidişle O son nefesi vermemek için Azraile direniz Allah etmesinde, biz gidemesekte gidende vardır aramızda ne diyelim gidemeyenin ayıbı olsun. Tesbit ve tahlile gelince hala sürünüyoruz Kaderim beşer şaşar işte. Zorumuza giden gidememek belki kendi acizligimiz.

DefineHaritasi

Kullanıcı
Bu savas Muslumanlar ve Yahudiler arasinda gecen savas Yahudiler suruldukleri kutsal topraklari tekrar almak istiyorlar dinleri geregi bu siyonistler Muslumanlarin en buyuk dusmani bunlar.. Dusmanlik kiyamete kadar surecektir
Dunyayi yonetenler bu zihniyete sahiptir
Cogu musluman ulkeleri kirdilar zaten geriye kalanlari da savasa surukleyip dagitacaklar. Kale neden Turkiye

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bu savas Muslumanlar ve Yahudiler arasinda gecen savas Yahudiler suruldukleri kutsal topraklari tekrar almak istiyorlar dinleri geregi bu siyonistler Muslumanlarin en buyuk dusmani bunlar.. Dusmanlik kiyamete kadar surecektir
Dunyayi yonetenler bu zihniyete sahiptir
Cogu musluman ulkeleri kirdilar zaten geriye kalanlari da savasa surukleyip dagitacaklar. Kale neden Turkiye
Kale neden Türkiye güzel bir soru ancak hele kalsın burası. Biz belki biliyorlar sanıyoruz ancak belkide bilmiyorlar Kalenin neden niye bura oldugunu. Şimdi yazdıgımız şu platform ağ bile onlarınken burda yazdıgımızda biz bize aramızda kalmaz. Ama emin ol bilmedigimden degil sorudan kaçtıgımdanda degil her şeyide biliyor degiliz elbette ama belki günü gelir yazarız burayı. Şimdi değil. Bileninde bildigi gibi degil.

Son düzenleme: