Finduk | Define işaretleri ve anlamları

Finduk

burgaz

Kullanıcı
etrafta baska findik agaci yok.FINDIK nemli yerleri sever,burasi olabilirmi nemli yer.1 metre altinda eski bir kizilcik agaci da var.niye sadece burasi nemli,acaba?arka tarafta kayalarin resimlerini de ekledim.yardim ederseniz sevinirim ve bir foto makinasi alirim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bu işlerde fındığın önemini de biliyorsun. çok uzun ömürlü olduğunuda. ne kadar kesilirse kesilsin ,yeniden filiz çıkarır . hele de ham fındıksa. köklerinden tamamen sökülmedikten sonra asırlarca yaşar. bazı yerlere bu özelliğinden dolayı ,nokta olarak kullanılmıştır.
eminimki benden de iyi biliyorsun. kızılcıkta var demen ,bir foto makinası alırım diye espirili yazman,senin üzerindeki düşüncelerimi haklı çıkarıyor burgaz usta. buradaki tespitlerini de paylaşmanı bekliyorum. bizim yazmamıza gerek olmadan kaç oda olduğunu bile eminim çok iyi biliyorsun.

burgaz

Kullanıcı
bu işlerde fındığın önemini de biliyorsun. çok uzun ömürlü olduğunuda. ne kadar kesilirse kesilsin ,yeniden filiz çıkarır . hele de ham fındıksa. köklerinden tamamen sökülmedikten sonra asırlarca yaşar. bazı yerlere bu özelliğinden dolayı ,nokta olarak kullanılmıştır.
eminimki benden de iyi biliyorsun. kızılcıkta var demen ,bir foto makinası alırım diye espirili yazman,senin üzerindeki düşüncelerimi haklı çıkarıyor burgaz usta. buradaki tespitlerini de paylaşmanı bekliyorum. bizim yazmamıza gerek olmadan kaç oda olduğunu bile eminim çok iyi biliyorsun.
ERSAN Usta misafirim olursa,onun tespitlerini alirsiniz.Ben orasiyorum sifali bitkilerlen,ondan biliyorum findigin ozelliklerini.

Warning

Kullanıcı

Sevgili Ağabeyim çok aydınlatıcı bir yorumda bulunmuşsunuz elinize yüreğinize sağlık bu konu üzerinde biraz yoğunlaşırım denk geldiği noktada özellikle uzun ömürlü ağaçlar dikkatimi her zaman çekmiştir ve bölgede tek ise dahada dikkat çekici oluyor bizler için bu konularla ilgilenmeyenler sadece ağaç tek diye önem vermiyor gezerken göze dahi denk gelmiyor. Teşekürlerimi sunuyorum ağabeyim

burgaz

Kullanıcı
sifali bitkiler dedim de aklima geldi"Eskiyalar kursun yarasi icin bu bitkiyi kullanirmislar"O findik gibi cok ama cok nemli yerleri sever.gordugunuz gibi burada taslar dizili yani arkada magara var.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sifali bitkiler dedim de aklima geldi"Eskiyalar kursun yarasi icin bu bitkiyi kullanirmislar"O findik gibi cok ama cok nemli yerleri sever.gordugunuz gibi burada taslar dizili yani arkada magara var.
şifalı bitkiler,yanında şifalı mağaralar...:D

Üst Alt