Fırından Yeni Çıktı Bunlar (: | Define işaretleri ve anlamları

Fırından Yeni Çıktı Bunlar (:

cassabalee

Kullanıcı

ustalarım buradaki değerlilerden bahsedelim benim gördüklerimi sizlerde görüyormusunuz ben şok geçiriyorum.... sizlerle paylaşmaktan onur ve gurur duyuyorum.... saygılar ve sevgilerle...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler ustam
Valla epey baktım ancak resim kalitesi çok düşük
Gördüklerim anca bunlardan ibaret
Benim göremedigim senin gördüğün extraları bi zahmet görsek
uploadfromtaptalk1458939708650.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ben komana ustamıza ilaveten biraz daha detayları çiyiyorum. çok net belli olanlara,uzak çekim olduğu için haklı olarak çok emin olduklarına işaret etmiş.

casebbealee kardeşim,senin gibi usta bir kardeşimiz,burayı daha detaylı çekmesini beklerdim. çizdiğim yerleri daha yakın görülmesini sağlayabilirdin. düşündüğün önemde olduğunu söyleyebiliriz. sağlıcakla.

cassabalee

Kullanıcı
ustalarım acaba benim hayallerim çokmu geniş ? ustam resim biraz uzak çekim nedeni bu şekiller daha net görünsün diyerekten sizcede doğru yoldamıyım ?

A21MEDLi

Admin
avatarımın bi benzerini yakalamışsın,bu ayı veya aslan kafasına benziyor,güzel yer olmakla beraber zor ve meşekatli yer bulmuşsun hayrlı olsun.doğal çatlağı yakalamışken,aşağıya kadar takip etmeyi unutma.
kayalığın üzerine çıkabilsen? bu hayvanın baktığı yerde tümülüsmü var.

cassabalee

Kullanıcı
avatarımın bi benzerini yakalamışsın,bu ayı veya aslan kafasına benziyor,güzel yer olmakla beraber zor ve meşekatli yer bulmuşsun hayrlı olsun.doğal çatlağı yakalamışken,aşağıya kadar takip etmeyi unutma.
kayalığın üzerine çıkabilsen? bu hayvanın baktığı yerde tümülüsmü var.
evet ustam bi benzeri sayılır saolasınız dediklerinizi uygulayacağım allah(CC) izniyle....