Forum Genel Durumu

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

aklımıza geldikçe yaptıgımız genel degerlendırme anketını tekrar yapıyoruz :)
forumun genel durumu,
forumun açılış hızı/durumu,
sayfalar arası geçiş durumu,
gibi genel olarak baktıgınızda eksik olan veya şikatetci oldugunuz bir husus varmı ?

dileyen yorum yazarak şikayet veya memnuniyetini belirtebilir, dileyen ankete katılabilir, dileyen her ikisinide yapabilir :)

hayırlı günler

flash3606

Kullanıcı
Bi eksiklik olduğunu düşünmüyorum şahsen bundan daha iyisi nasıl olabikirki ? sorusuna cevabım yok gayet başarılı forum.Bu kadar değerli yardımsever insanın birarada olması böyle guzel bi ortamın oluşması zaten forumun en büyük başarısı bence.Daim olur inşallah.Herkese tesekkürler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
en başından beri sevrek beğenerek vakit geçirdiğim bri yer emeği geçen tüm yönetimdeki ustlarıma teşk ederim ,başarılarınzın devamını yüce rabbimden niyaz ederim,saygılarım la

değerli ustam varlığınız ve emeğiniz tartışılmaz, bizler ile birlikte olup bize vakit ayırdıgınız için biz tesekkur ederız. ( biz olayı artık yok bizler var)
saygı ve sevgilerimle

Bi eksiklik olduğunu düşünmüyorum şahsen bundan daha iyisi nasıl olabikirki ? sorusuna cevabım yok gayet başarılı forum.Bu kadar değerli yardımsever insanın birarada olması böyle guzel bi ortamın oluşması zaten forumun en büyük başarısı bence.Daim olur inşallah.Herkese tesekkürler.

kısa zaman içinde forumda bulunmanıza rağmen bizlere değer verıp hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olmanız bizim için tabiki değerli.
saolun eksik olmayın, hayırlı gunler dilerim.

its78

Vip Üye
Bir yıldan fazla forumdayım, çubuklarla derinlik bulma konusunu araştırırken tanıştım,
Kendi başıma uzun yıllarda alamayacağım yolu ustalarımın değerli tecrübelerini aktarmalarıyla daha kısa sürede öğrendim, hala da devam ediyorum.

Tecrübenin bedava paylaşıldığı seviyeli, babacan, mert insanlarla dolu bir forum derim.