forum kuralları hakkında güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Kullanıcı
Gral ustam silinen konuların ve yorumların istisnasız hepsi ya tartışma yaratacak polimeğe dönecek konulardı bu tip konularda konu silindi. Bazan yazı içerisinde kişi adı zikredilmesi, siyasi kişilerden bahsedilmesi veya hakaret oluyordu bunları da konu içerisinde silip konuya dokunulmadı. Ben her zaman söyledim bir haksızlık olduğunu düşünüyorsanız bunu söyleyin diye. Neden kilitlendiğini kaç kez yazdım, her silinen konu veya banlanan kişi içinde açıklama yaptım. Bunun neresinde haksızlık görüyorsunuz. Bu konuda çizgi net, kurum veya tanınmış şahıslardan bahsedilmesin, siyaset içeren konular konuşulmasın, kimseye veya inanca hakaret edilmesin. Sedegor ustanın kişiliği ile ilgili bir şeyde yazmadık veya yapmadık. Söylediğim gibi üslup konusunda sıkıntımız oldu. O silinen cevaplar veya konular silinmezse burada kimse rahat yazamaz, her konu kavgaya döner.
Yazamadım Necat Gardaşım sen silsende kısım kısım. Benim yazdıgım hiç bir şeydi. Dedigin gibi Form kurallarına aykırı olsalarda Yazamadıgımızdan Kurallar oldugundan Tartışmaya mahal verecek kadar konuşuldu hep bazı şeyler. Sen Sor bir şu içime yazdıgım lafmıdır, Yazamadım ve yazacak yer bulamıyorum. Belki Yazılmazmış yazmak istediklerimde ben yazmaya zorlamışımdır. Belki Yaşanması Yazmadan Makbüldür. Kim bilir. Sen O yazdı ben Sildim Sanma, Sen Silmedin, Sen kendinden bilsende. Halbuki Hürriyet dedigin şey olsaydı Şayet gercekten Neler yazardım neler. Son Noktayı koyarkende hiç kimse bu bana uymuyor bu bana ters diyemezdi. İblis Haricinde. Ancak ne varki şu yazıyı okudugun Senin Yönetici oldugun Platform bile sahibi Iblistir. İki tık ileri gidip yazsak emin ol Yönetimde oldugun site dahi çöker gider. Yani Platform derken Tüm Ağ.

Ancak İçinde bulundugumuz Dünya durumu ve ahvali hiçte bu sitenin kurallarından degişik halde degil henüz. Nereye gitseniz kimle konuşsan konu her zaman daha başında kilitlenir. Çünkü Hayat dedigin Şeyin İçerisinde Var olan insana Kendi Vasıflarını Unutacak Şeyler Format olarak atılmıştır. Deccali Sistem tarafından.

Kimi Sag der Kimi Sol der. Kimi etnik köken hesabı yapar. Halbuki İnsanın Düşmanı İnsan degil, İnsanın Yaşadıgı Deccali düzen ve bu düzenin Sahibi Deccal onunda başındaki Iblistir Bize düşman olan.

Ancak ne varki buda böyle olması gerektigindendir. Şayet böyle olmasaydı kim iyi kim kötü ayırt edilemezdi. Niyet görünürdü kalb bilinirdi, ancak İnsan dedigin yapmadım der inkâr ederdi.

Elbette Açık Açık Konuşulacak zaman ve ortamlarda mevcut olacaktır belki bir gün.

Sen diyeceksin Sedegor hatalı ben diyecegim neden Ben hatalı bu böyle sürüp gidecek hep. Halbuki Arkada ne Tecelliler vardır, Bildigimizi sandıgımız nice bilinmezler vardır.

Beni Sen Susturmadın :( Ben Zaten Susmustum. Gönlün Ferah olsun. Bu Hayat böyle, bu Konular bir yere kadar konuşulur Sonu gelmeden Kavga başlar :( Olsun Kavgası bile güzeldir bazen bu konuların.

Selametle Bizde esmez daha rüzgar.

Son düzenleme:

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yazamadım Necat Gardaşım sen silsende kısım kısım. Benim yazdıgım hiç bir şeydi. Dedigin gibi Form kurallarına aykırı olsalarda Yazamadıgımızdan Kurallar oldugundan Tartışmaya mahal verecek kadar konuşuldu hep bazı şeyler. Halbuki Hürriyet dedigin şey olsaydı Şayet gercekten Neler yazardım neler. Son Noktayı koyarkende hiç kimse bu bana uymuyor bu bana ters diyemezdi.

Ancak İçinde bulundugumuz Dünya durumu ve ahvali hiçte bu sitenin kurallarından degişik halde degil henüz. Nereye gitseniz kimle konuşsan konu her zaman daha başında kilitlenir. Çünkü Hayat dedigin Şeyin İçerisinde Var olan insana Kendi Vasıflarını Unutacak Şeyler Format olarak atılmıştır.

Kimi Sag der Kimi Sol der. Kimi etnik köken hesabı yapar. Halbuki İnsanın Düşmanı İnsan degil, İnsanın Yaşadıgı Deccali düzen ve bu düzenin Sahibi Deccal onunda başındaki Iblistir Bize düşman olan.

Ancak ne varki buda böyle olması gerektigindendir. Şayet böyle oşmasaydı kim iyi kim kötü ayırt edilemezdi.

Elbette Açık Açık Konuşulacak zaman ve ortamlarda mevcut olacaktır belki bir gün.

Sen diyeceksin Sedegor hatalı ben diyecegim neden Ben hatalı bu böyle sürüp gidecek hep. Halbuki Arkada ne Tecelliler vardır, Bildigimizi sandıgımız nice bilinmezler vardır.

Beni Sen Susturmadın :( Ben Zaten Susmustum. Gönlün Ferah olsun. Bu Hayat böyle, bu Konular bir yere kadar konuşulur Sonu gelmeden Kavga başlar :( Olsun Kavgası bile güzeldir bazen bu konuların.

Selametle Bizde esmez daha rüzgar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam burası herkese açık bir forum. Konuların silinmesi taraftarı hiç bir zaman olmadım, ancak kilitlemek icab ediyor bazan. Hepimizin söylemek isteyeceği şeyler vardır ama söylemeyiz veya söyleyemeyiz. Bizi bazan kurallar bağlar, bazan yaşam şeklimiz bağlar, bazan inancımız bağlar. Herkesin her istediğini söyleyebileceği bir yer dünyada yoktur dolayısıyla burası da istisna değildir. Sohbet edelim, konuşalım ama tartışmayalım, tartışmanın kazananı burada hiç olmaz.
Beni sen susturmadın demişsin benim niyetim kimseyi susturmak değil zaten, susturmayı istediğim insanla da bu şekilde oturup hasbıhal etmem. Bu kadar yazıyı birbirimizi yanlış anlamayalım diye yazıyorum.

Sedegor

Kullanıcı
Ustam burası herkese açık bir forum. Konuların silinmesi taraftarı hiç bir zaman olmadım, ancak kilitlemek icab ediyor bazan. Hepimizin söylemek isteyeceği şeyler vardır ama söylemeyiz veya söyleyemeyiz. Bizi bazan kurallar bağlar, bazan yaşam şeklimiz bağlar, bazan inancımız bağlar. Herkesin her istediğini söyleyebileceği bir yer dünyada yoktur dolayısıyla burası da istisna değildir. Sohbet edelim, konuşalım ama tartışmayalım, tartışmanın kazananı burada hiç olmaz.
Beni sen susturmadın demişsin benim niyetim kimseyi susturmak değil zaten, susturmayı istediğim insanla da bu şekilde oturup hasbıhal etmem. Bu kadar yazıyı birbirimizi yanlış anlamayalım diye yazıyorum.
sen biliyorsun zaten beni susturmadıgını. öyle bilen yanılmasın diye yazdım bizden bu kadar bunun ötesini yazmaya dünyanın hayatın müsadesi henüz yok. ugraşırsak yazmaya gah necat kötü olur gah irfan gelmez sonu sukut etmekte hoştur
vardır elbette bu konuları konuşacak bir Dost. Çok isteyen Secdeye varsın.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
sedegör ustama ilişilmesin gardaş
@Deli Fırat ustamada ilişilmesin🤣
bunların ikisine dokunulmazlık istiyorum
konularına yazdıklarına denk gelindiğinde uygun olmayan mesajını kimseye sormadan silin
konusu açık kalsın
Çay için çay 😂dert ettiğiniz bu olsun benim eski yazılarım olsa noktasına kadar silerlerdi daha ben duruldum kimseye karışmıyorum 😂 bana dost muhabbeti yetiyor 👍 üç günlük dünyada kalp kırmaya gerek yok çalsın sazlar vursun davullar nerden inceldiyse ordan kopsun her şeyin başı Sevgi saygı.sevgilerimle 🌹

Kafkaslı

Vip Üye
Çay için çay 😂dert ettiğiniz bu olsun benim eski yazılarım olsa noktasına kadar silerlerdi daha ben duruldum kimseye karışmıyorum 😂 bana dost muhabbeti yetiyor 👍 üç günlük dünyada kalp kırmaya gerek yok çalsın sazlar vursun davullar nerden inceldiyse ordan kopsun her şeyin başı Sevgi saygı.sevgilerimle 🌹
Esselamualeykum Vay benim altin kalpli kardeşim varol elmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...