Forum Şekillendirme Öneriler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Forum Şekillendirme Öneriler

memati43

Kullanıcı
Benim sitenin işleyişindeki tek sıkıntım eski konulardaki fotoları görememek.Çok değerli ustalarımızın konuları var çok emek verilerek hazırlanmış.Fakat fotolar olmadan benim gibi acemiler için büyük sıkıntı.Şu foto meselesine çözüm bulunabilinirse bence iyi olur ustam.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@Kader25 ustam merhaba,
1 nci talebiniz şöyle bir sorun cıkartır, ben başlıkları eklerım, bu kez üyeler başlığı secıp yanına acıklama yazmaz, sonra aynı konudaki tüm başlıklar forum istatistiklerinde birden fazla cıkar, bu kezde ayrımı zor olur,hangi konu benımdı ya gibi.

2 nci öneriniz ise bir efsane, bu konu üzerine eğilip neler yapabiliriz araştırıcam.

tesekkur ederım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@memati43 ustam merhaba,

resim konusu sitemizin en vahim konularından biri,
şöyle ki , sitemizde kendimize ait resim barındırma sunucusu mevcut, kendı sıtemız uzerınden yuklenen resımlerın kaybolma olasılıgı suan ıcın mumkun degıl. bızım sunucularımıza yuklenıpte konuda gorunmeyen resım varsa, bana konunun linkini özel mesaj atın sunucu yedeklerını kontrol edıp gerı getıreyım tabi mevcutsa.

gorunmeyen resımlerın sebeplerınden bırı de , resımlerın farklı sunuculara yuklenmesı, mesela konuya resım ekleyen kısı resmını hızlıresımyukle.net gıbı bir siteye yuklemıs, o sitede 6 ay sonra sunucularında temızlık yapmıs, ve resım uçmuş. bizim o siteden resım talep etme şansımız yok.

durum böyle malesef.
gorunmeyen resımlerın oldugu konulardakı ustalara, yanı resmı ekleyen ustalara mesaj atın konu altına,
resımler mevcutla lütfen eklermısınız gibi.

memati43

Kullanıcı
Tamam ustam açıklama için teşekkürler.Bazı ustalarımıza yazdım konulara yada özelden.Dediginiz gibi elinde olanlar yardımcı oldu sağolsunlar.Hatta elinde resim olmadığı halde konuyu üşenmeyip yazan ustalarımızda oldu.Zaten bilgiler okadar değerliki konu sahipleride o kadar değerli ustalarımız.Hepsinden ALLAH (c.c)razı olsun.

wolf_52

Kullanıcı
bölüm alan sorumluları olsun,misal awcılık atıcılık bölümü sorumlusu, yasaklar we aw zamanları mewsimn göre aw çeşitleri, işaret bölümü ile alkalı sorumlular, hem kendi alanında olan gelişmeleri paylaşmış olur, hemde diyer konularada işdirak etmiş olur, diye düşnyorum, herkez kendi sorumluluk alanını bilmiş olur, diye düşnyorum.... rüşdü usta mizah köşesi adminliği uygundur faforim(keyif):D:pkısaca herkezin ilgi duygduğu ilgisinin olduğu bölüm sorumlusu olması mekana artı katacağına inanıyorum...

R00T

Vip Üye
Bu resimde ki mavi çizgi ve turuncu oklar bana göre gereksiz amblem - logo - ilistirasyon grafik diayn ve konu başlığı kısım eklemeler isimler saat süre vs . vssss.vs alan kaplamakta yazı büyüklüğünü sadenin clasiğin idaelliğini bozmakta tabiri caiz ise altın orana ters dizaynlar. Bunlar kaldırılsa yerine okunaklı sade daha büyük okunaklı gereksiz yer kaplama yoğunluk GÖZ YORMA durumları yükünden kurtulmalı ana sayfa yani top10 listesi. Zaten açıp okuyan sat kaçta ne zaman yazılmış görür . Bu sadece bir öneridir.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    150.3 KB · Görüntüleme: 11

SerdenGecti63

Vip Üye
Bu resimde ki mavi çizgi ve turuncu oklar bana göre gereksiz amblem - logo - ilistirasyon grafik diayn ve konu başlığı kısım eklemeler isimler saat süre vs . vssss.vs alan kaplamakta yazı büyüklüğünü sadenin clasiğin idaelliğini bozmakta tabiri caiz ise altın orana ters dizaynlar. Bunlar kaldırılsa yerine okunaklı sade daha büyük okunaklı gereksiz yer kaplama yoğunluk GÖZ YORMA durumları yükünden kurtulmalı ana sayfa yani top10 listesi. Zaten açıp okuyan sat kaçta ne zaman yazılmış görür . Bu sadece bir öneridir.
Emeğinize sağlık Ustam Güzel bir düşünce derim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Haklı olduğunuz kısımlar vardı, burada bir düzenleme yaptım. Şuan daha sade bir görsel oluştu gibi.

Mirkut

Vip Üye
Defineci olmak tehlikeli v.b bilmeniz gerekenler ile çözümünü istediğiniz işaretler bölümünü yer değiştirme gibi bir şansınız varmı ustam. Yeni kayıt olan ve resim paylaşmak isteyen arkadaşlar daha rahat görmüş olur ve açılacak fotoğraflı define işareti konusunun başka yerlerde açılmasında bir nebzede olsun yanlışlık oranında azalma olacağını düşünüyorum.

TEVFiK

Vip Üye
selamunaleykum,

Değerli define Mekanı forum kullanıcıları,

sizlere daha düzgün bir forumu nasıl sunabiliriz diye çalışmalarımız sürerken, sizlerden öneriler almak istedik. Forumu daha kolay nasıl kullanabiliriz veya forumda şu olsa daha kullanışlı olur daha güzel olur dediğiniz gözlemler var ise, elimizden geldiğince oluşturmaya çalışırız.

veya forum bu haliyle gayet güzel dediğinizi de görmek isteriz. :)

iyi forumlar.
Selamunaleyküm güzel düşünülmüş ellerinize sağlık resimlerdeki sitenin amplemi, çıkıp resmin yarısını kapatıp görünmüyor .🤔 aceba sizce nasıl olur.saygılar.