garret yuro ace jak kablo şema sorunu | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

garret yuro ace jak kablo şema sorunu

A21MEDLi

Admin
Bunları tespit ettikten sonra Sıra geldi fişlerin karşılığını bulmaya,dedektordeki çıkışın çift leri hangi Rakamdaysa? Baslıkta buldugunuz cift lerinide O rakamlara denk gelen deliklere baglayın..
Tabii anlattığım elektrik elektronikten anlayana kolaydır..size uyarmı uymazmı bilemem

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
1- Beyaz (dış), 2- Kırmızı Beyaz (dış), 3- Kırmızı Beyaz (iç), 4- Beyaz (iç), 5- Yeşil
Abi bendeki taplo bu şekilde
ALLAH vekil en az sen de benim kadar uğraşmışsın. Yarışı sen kazandın abe heyran 😂😂😂 zaten @A21MEDLi abem sonradan fark etti yoksa sana fırsat vermezdi. 😂

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
1- Beyaz (dış), 2- Kırmızı Beyaz (dış), 3- Kırmızı Beyaz (iç), 4- Beyaz (iç), 5- Yeşil
Abi bendeki taplo bu şekilde
eline sağlık gurban sen soldan başlatıp saymışsın doğru bende sağdan başlayıp yazdım şemedaki gibi renkler başlıklarda deyişebiliyor renklere aldırış etmeyin önemli olan şema lazım olanlar olursa buna baksın 350ve acelerin jak şeması

A21MEDLi

Roni sizlerde saolasınız yardımlarınız için eski bir başlık buldum ona bakarak işimi hallettim fıratın şema doğru o soldan başlayıp anlatmış bende sağdan başladım şeması altta lazım olur birgün birilerine​

Adsız2468.png

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
eline sağlık gurban sen soldan başlatıp saymışsın doğru bende sağdan başlayıp yazdım şemedaki gibi renkler başlıklarda deyişebiliyor renklere aldırış etmeyin önemli olan şema lazım olanlar olursa buna baksın 350ve acelerin jak şeması

A21MEDLi

Roni sizlerde saolasınız yardımlarınız için eski bir başlık buldum ona bakarak işimi hallettim fıratın şema doğru o soldan başlayıp anlatmış bende sağdan başladım şeması altta lazım olur birgün birilerine​

Ekli dosyayı görüntüle 9812

Estafirullah ustam ne demek. Demekki bulduklarımız doğruymuş şema yanıltmış bizi 😂 neyse güzel ustam işin görüldü ya bizi sevindiren budur. 🙂🤲

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör

A21MEDLi

Ekli dosyayı görüntüle 9812

Baş tacısın senin için mayınlı tarladan bilem geçerim hemide gözü kapalı