Gezerken Elim Boş Gelmeyeyim Diye Çektiğim Fotolar... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Gezerken Elim Boş Gelmeyeyim Diye Çektiğim Fotolar...

ASİAVCI

Kullanıcı
YETERSİZ RESİMLEME BU OLMALI BAKILMASI GEREKEN NOKTALAR BURALAR ARKADAŞLARDA GEREKENİ YAZMIŞLAR.iki adımlık yerdeyiz elimizden tutup bizi buralarda pikniğe götürsen :) bu soruları soruyor olmazdın :p

sempatik_06

Kullanıcı
YETERSİZ RESİMLEME BU OLMALI BAKILMASI GEREKEN NOKTALAR BURALAR ARKADAŞLARDA GEREKENİ YAZMIŞLAR.iki adımlık yerdeyiz elimizden tutup bizi buralarda pikniğe götürsen :) bu soruları soruyor olmazdın :p
Ustam götürürüm tabi köyde adım defineciye çıksın istemiyorum bi boşluk zaman olmalı elbet benim üstesinden geleceğim yerler dil zaten...

DRAGON-34

Kullanıcı
oradakinin Y olduğunu sanmıyorum kaz ayağı olmasın sakın ........ her ne olursa olsun ben paranın orda olduğunu sanıyorun diğer ustalar ne der bilmem

sempatik_06

Kullanıcı
bizlere şaka yapma nedense hiç boşun yok. neden acaba. ben sadece birini çizdim. altı oda kaynıyor da, nasıl olur bilemem.
@ikizceli ustam buraya yoğunlaşmaya değer bi yermi tekrar bi danışmak istedim işe başlamak bitirmenin yarısıdır derler ama başlamak için iyi bir yermi... saygılarımls

sempatik_06

Kullanıcı
@ASİAVCI usta sizi buraya götürmeyi düşünüorum iyice kafama yamaya başladı ama ben çok anlamadım için kaya ve resim yanılmıyordur demi boşa gitmeyelimde birde çubuk yarışından sonra inş...

Üst Alt