Gezinti Den Kareler...

wolf_52

Kullanıcı
görüş leriniz benim için önemli....( benmi yanlış görüyorum yoksa hepsi tesdüfmü?)
20170225143541.jpg

20170225143325.jpg

20170225143515.jpg

MAVRAN

Super Moderatör
İkizceli ustamın işaretlediği yer benimde dikkatimi çekti, birde senin çizdiğin balıklar şelale ye yakın olanın kuyruğunu olduğu yerde kaya üçgen yapıyor ve aşağıya yön veriyor, sen işini bilirsin ustam yinede dikkat et suya yakın yerdesin mutlak su tuzağı vardır. ALLAH yardımcın olsun kalın muhabbetle .

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Valf abim suyu üstten uzaktan kes
Islanmayasın diye demiyorum
Kes harığın içini kontrol ederek şelaleye kadar gel
Şelaleye gelince lütfen dikkat et
Düşmeyesin
Sonra suyun şelaleden sonra düz ve durgun olduğu yere kadar git
Su akımında bir şey bulamazsan morelini bozma
Mutlaka suyun durgun olduğu alanda kafanı kaldır
Çevrene iyi bak
Azın açık kalmasın ki
Küçük ve büyük yığmayı izlemenin
Keyfini iyi çıkarasın
:cool::p:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
20170225143451-de04a.jpg

Wolf ustam buranın keşke bir iki tane daha farklı yönden görünümü olabilseydi. çizdiğim yerlerin bazıları resim yanıltması olabilir belki ama görünen buralara el değmiş olduğudur. sağ kısımda sanki küçük bir deneme yapılmış gibi. belki emin olamadılar.

wolf_52

Kullanıcı
20170225143451-de04a.jpg

Wolf ustam buranın keşke bir iki tane daha farklı yönden görünümü olabilseydi. çizdiğim yerlerin bazıları resim yanıltması olabilir belki ama görünen buralara el değmiş olduğudur. sağ kısımda sanki küçük bir deneme yapılmış gibi. belki emin olamadılar.
sayın ustam sol tarfın verdiği yön bu vadi gibi tebcere içi gibi olan bu yerin çıkış tek nokdasıdır 3 kademeli olarak çıklıyor bilmeyen gene çıkamaz inemez buraya ulaşamaz, bu 3 kademeli yerin 2 ci kademsinde hem çıkış nokdası hemdeboydan boya 2 ucu açık tünel var 3 mt var yok, giriş de muhtmelen 2 ci kademededir diye düşnyorum, bu uçurumdan çıknca 2 tane yığması var arka arkya, karşı tepe ise ermeni yaşam alanı virane çarşı, bu şeleleyi geçince yukarı doğu 800 mt civarında dere çatalaşıyor sol tarfında evliya suyu var tıraşlanmış kaya dibinden çıkyor dede mezarı rivayeti var, lakin mezar yerleri belli değil bahçe olmuş, su duryor....

wolf_52

Kullanıcı
Valf abim suyu üstten uzaktan kes
Islanmayasın diye demiyorum
Kes harığın içini kontrol ederek şelaleye kadar gel
Şelaleye gelince lütfen dikkat et
Düşmeyesin
Sonra suyun şelaleden sonra düz ve durgun olduğu yere kadar git
Su akımında bir şey bulamazsan morelini bozma
Mutlaka suyun durgun olduğu alanda kafanı kaldır
Çevrene iyi bak
Azın açık kalmasın ki
Küçük ve büyük yığmayı izlemenin
Keyfini iyi çıkarasın
:cool::p:D
eyvallah sayın ustam, bu şelalenin tam akarın azını tıkayınca su dönüyor, denme maçlı geçen sene değişdirdik suyun bu şaleleye girişi oyularak yapılmış oluk gibi bunu tıkayacak taşda oracıkda bırakmışlar tıpa taşını, hemen kendi yolunu buldu ve ordan akmya başladı, ikizceli ustamın da değindiği şelalenin tam sağ tarfında çızdiği suretin bakdığı yerden giriş var diye düşnyorum, suyun göllendiği yerin sol tıraşlanmış kayanın altına doğru, burası su tuzaklı bir yer olduğu aşikar, ve tılsımıda var olduğu rivayeti var, misalen bizim köyde av yapanlar, akşam çağması derler bu bölgedne geçerken ismiyle çağırılıyormuş bir billinmezden, bu işlerle uğraşmyan insan ların başına gelmişdir, ve bir çok insanın başına gelmiş....

ersan

Admin
ustam domuzun bakti yun cok unemlu burdaki asadaki dere tam domuzun bakti yerde disrek var mi eyer varsa uyle bir bos deyildir urasmaya deyer bir mahzenden baseder burdaki baliklarda bu dereden baseder ama bakilarin coku hacaya bakar ve domuza dere yatagi burda cok unemli ustam.