Gezmeye gittiğim yerde şekiller ile karşılaştım | Define işaretleri ve anlamları

Gezmeye gittiğim yerde şekiller ile karşılaştım

nizam518

Kullanıcı
bundan 1 ay önce kendi memleketimden çıkıp, 1100 km yolu aşıp van şehrine varmış olup, küçük bir köye gelmiştim, uzun yıllardır telefonda konuşup ama yüzünü görmediğim bir askerlik arkadaşımın yanına varmıştım, o küçüçük ve şirin köyün yönetimi yani (ağası) oldunu dile getirdi. 1 kaç saat dinlendikten sonra uyandım bir kalktım ki akşam yemeği için kuzu çevirmişler beni bekliyorlarmış.lafı fazla uzatmadan yedik içtik sohbetler felan. gayaet güzel bir gündü. Sabah uyandığımda kahvaltımızı yaptık ve gel atışa gidelim dedi,köyün biraz ilerisinde dağlık ve kayalık bölgeye ilerleme başladık, gözüme bir kaya parçası takıldı, o kaya parçası kartal işaretine benziyordu, dur resmini çekiyim bunun dedğimde o ne ki dedi bunun benzeri buralarda çok dedi, kayaların ve yerlerin üzeri işaret dolu diyerekten götürdü beni. bende bayağı ve şekiller çektim.Sürekli o köye adamlar geliyormuş ama arkadaşım sürekli kovalıyormuş hatta uzaktan tüfek sıkıyormuş..görsel resimleri görmek istiyorsanız isteğe göre paylaşım yapmak istiyorum...

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Gezmeye gittiğim yerde şekiller ile karşılaştım

böyle bir isteğe kimse hayır demez,görselleri merak ettim.

nizam518

Kullanıcı

elbette kimse böle isteğe hayır demek ama yoğunluk ne kadar çoksa o kadar resim yükle demektir..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

nizam518 ustam
Merakla bekliyoruz

impossibleman

Kullanıcı

VAN nice medeniyetler demek.... Oradan bir harita geçmişdi zamanında elimize. Bize uzak diye ilgilenemedik. Kardeş resimleri 4 gözle ekliyoruz...

nizam518

Kullanıcı

arkadaşlar akşam resimleri paylaşım yapacağım...umarım iyi bir beğeni gelir

eskici

Kullanıcı

merhaba,

bende bekliyorum,tesekkur ederım.