Gizemli Tünel Ustalarımın Yardımlarınızı Bekliyorum Acilll | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Gizemli Tünel Ustalarımın Yardımlarınızı Bekliyorum Acilll

osi

Kullanıcı
yer altı sehrı gorunen . gırısde resımledıgınız surgu kapı gırırsı kapamak ıcın kullanılırdı o onun dısında gorunurde sedır yok mezar odalarında olur bunlarda yok .mezarla ılgısı yok odaların yasam alanı oldugu gorunuyor bunlara bakarak cevre resımlerını ve etrafda antık yerlesımyerı olmalı bılgı verseydınız yorumlar netlesırdı

demirkıran

Kullanıcı
ustam bu tür yerlerde eski insanların saklandıgı veya kılıse olabilir ayrıyeten butür tünellerde kamufule defin vardır duvarlarda oyma işaret vb şeyler dikkatını çektiyse onları çeksen konunu netleştirecekti
Sağlıcakla

maxuma16

Kullanıcı
duvarlardaki nemden dolayı işarette olsa gözükürmü bilmiyorum ama bos zamanımda içeriye 100 mt kadar girmeyi düşünüyorum duvarlara bakarak ve vurarak boşluk arıyacak ve işaret bulmaya dikkat ederim o zaman kapsamlı resimler eklerim

madhunter

Kullanıcı
duvarlardaki nemden dolayı işarette olsa gözükürmü bilmiyorum ama bos zamanımda içeriye 100 mt kadar girmeyi düşünüyorum duvarlara bakarak ve vurarak boşluk arıyacak ve işaret bulmaya dikkat ederim o zaman kapsamlı resimler eklerim

maxuma kardeş
anlattığına göre büyük bir yer.bu yüzden öncelikle içeride araştırma yapmanı tavsiye etmem çünkü seni fazlasıyla oyalar.buda seni bıkkınlığa yılgınlığa sürükler.tavsiyem imkanın varsa toprak üstünden çubuklarla değerli ara en azından tek bir noktaya kilitlenmiş olursun.çubuklar herhangi birşey göstermiyorsa vaktinide harcamamış olursun.

yaşanmışlık yer olduğundan çok dikkatli gözlenmesi gereken biryer.gizli oda-kasa olma ihtimalleri üzerinde yoğunlaşılması gerek.mağara giriş ve çıkışları çevreside iyice araştırılması gerek.olumlu sonuçlar alacağından eminim.Allah yardımcın olsun...

maxuma16

Kullanıcı
buranın dışardan simgeleyen figürler yokmu.
kendi evimin altında cevresinde bir işaret yok sadece yakınında başka tünellerde var kendi evimin altında ve yanında toplam 6 nın üzerinde tünel var
içeri girmekten vazgectim metan gazı hiç aklıma gelmemişti.

madhunter

Kullanıcı
kendi evimin altında cevresinde bir işaret yok sadece yakınında başka tünellerde var kendi evimin altında ve yanında toplam 6 nın üzerinde tünel var
içeri girmekten vazgectim metan gazı hiç aklıma gelmemişti.

hafifte olsa hava sirkülasyonu var demiştiniz.metan gazımı kalır akım olan biryerde

maxuma16

Kullanıcı
Tunelin oldugu bolgede m.ö. 270 yillarindan beri kavimler yasamis tunel ne zaman yapildigona dair bir bilgi yok

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
2.resimde görünen kapama kayanın berisindeki sağlı sollu duvarlarda yapıştırma yani sıvama gibi görünen yerler var böyle yerlerde gireceğin yerin kapısının çevresindeki işaretlere dikkat etmen yararına olacaktır,ALLAH esirgesin bir tuzağa düşersen kurtulma şansın olamayabilir DİKKAT ET

Üst Alt