Görmeğe değer

nişancı

Kullanıcı
Cevap: Görmeğe değer

vaybe belindede kemeri varmış sana bişey söyliyimmi kardeş sen bu şekilde yardım alamazsın ve burası bilgi alış ve veriş sitesi galiba ben böyle biliyorum site tönetimin kurallarını sen ne verdinki insanları deniyorsun

DRAGON-34

Kullanıcı

bu taş lahitmi lahit kapağımı veya bunlara benzer kapı duvar süslemesi olmalı müzeye veya cendermeye haber ver alsınlar seninde bir taşın olsun müzede belki kıymetlidir senide görür devletimiz teslim ederken illaki tutanak tuttur bir nushasınıda sen al

ibrahim181

Kullanıcı

varda bana bu resimden yola çıkarak etraftaki emareleri anlatacak o kadarını çözebilmiş bir arkadaş lazım etraftaki emareleri çözebilen arkadaşımız varsa bende kendisinden emin olursam gelsin kendi gözleriyle etrafı görsün zaten boşta dönmez :)

ustam anlamadığım boş dönülemeyeceğine nasıl karar verdiğindir. ikincisi bu işaret süslemeli bir çerçeve içinde olması lazım ve haçın görünmeyen tarafındada bir insan tafsiri daha olması gerek şimdilik bu kadar

karanar

Kullanıcı

yahu adam resmen urfa şalvarı giymiş, belindeki de kuşağı...

Define_Nerede

Kullanıcı

yaw ustlara birşey soorucam cevap verin şimdiye kadar hac işareti olan bir yerden ne gibi bir define yada hediye cıkmış yada varsa benmi görmedim hadi ben haclı bir yer acmadım görmedim bu kadar araştırmalardamı yalan haç işareti uzaylı tipi dikkat et üzerinde bir civ civ var yukarı bakıyor kafa bulmuşlar bizimle :D