Görmeyince Bazıları Hadi Ya Derler Görüncede Olamaz Imkansız Derler.... | Define işaretleri ve anlamları

Görmeyince Bazıları Hadi Ya Derler Görüncede Olamaz Imkansız Derler....

cantar

Vip Üye
hani arazide bir kapı gördük içerisine girdik içerisini gördük şöyle şeyler vardı böyle şeyler vardı dışarı çıktık kapı birden kapandı bir daha giremedik dersiniz ya işte burası öyle bir yer....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkishlion

Kullanıcı

Bana Kalırsa Turist çekmek için yada dikkat çekmek için yapılmış Alt Resimdeki Kapı Çıkıntısı üst resimde yok fark bakınca anlaşılıyor.

cantar

Vip Üye
Karanar dostumuz gibi sol taraftaki kayalık alana bakarsak sağ tarafta kapanan koca kaya kapının kapandığını göremeyiz tabiiii... :))
ister turist çekmek için olsun ister başka birşey için ben bilmem kayada açılıp kapanan kapı örneğini gördük mü benim için önemli olan o...

kapılar yerlerine oturunca aralıklar kapanır kalmaz...
ben bişey göremiyorum yaw. hani nerede???:mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

cassabalee

Kullanıcı
Ustam gercekten mukemmel eline saglik.gerçi bizim buradada böyle bir yer varmış koyunları dağda otlatan bir çoban kapının açık ve içinde Işıl Işıl parşayan''ları görmüş ve içeri girmeye korkmuş ve bir mütted sonra kapı kapanmış köye indiğinde anlattıklarına kimselerde inanmamış.ama ben şimdi inandım gidip o cobanla ben bir görüşeyimde o yerin kapısında bekliyeyim başka türkü ben bişiçikler bulamıyacağım
tekrar elinize ve emeklerinize sağlık