Görsel Bulak Kral Mezarı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Görsel Bulak Kral Mezarı

UFUK

Kullanıcı
Cevap: Görsel Bulak Kral Mezarı

büyük reis iyi 1 km den nokta atışıyla bölgeye gidiyor sanki kendi koymuş nereyi söylese uzaktan orada kesin bişe vardır :D bence bunun ya cinleri var yada arkeoloji okumuş bizden saklıyor

reisin cin gibi oldugu kesin arkeolojiyi alayda okumuş degme hocalara taş çıkartır bir de üretim yanı var çinlileri aratmaz ancak çakma degil orjinal üretim yapıyor şaka bir yanaallah c.c selamet versin çok çok iyi bir dostçiçek sanaçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana

şapkalı gurme

ASİAVCI

Kullanıcı

akşam olur buradan atışırız bazen buluşur konuşuruz çokta çoşkulu oluruz bazen hırcın karadeniz oluruz eyriyi doğruyu oturur konuşuruz doğruysa doğru eyriyse eyri son noktayı koruz amaç sevmek sevilmek yardımcı olmak sa elimizden geldiğince çabalarız bizim arkadaşlarla kahve içmişliğimiz var sanırsam kırkyılda surecek tüm düşünceleriniz karşılıklı arkadaşlar SİZLERDE İYİ BİRER DOST VEDE ARKADAŞSINIZ....selametle(alkış)(alkış)(alkış)

UFUK

Kullanıcı

akşam olur buradan atışırız bazen buluşur konuşuruz çokta çoşkulu oluruz bazen hırcın karadeniz oluruz eyriyi doğruyu oturur konuşuruz doğruysa doğru eyriyse eyri son noktayı koruz amaç sevmek sevilmek yardımcı olmak sa elimizden geldiğince çabalarız bizim arkadaşlarla kahve içmişliğimiz var sanırsam kırkyılda surecek tüm düşünceleriniz karşılıklı arkadaşlar SİZLERDE İYİ BİRER DOST VEDE ARKADAŞSINIZ....selametle(alkış)(alkış)(alkış)

ya özledim buluşup bir çay içelim derim bir akşam (alkış)(alkış)

ASİAVCI

Kullanıcı

bana uyar yarın dijitürk bağlanacak işim bitince ararım isterseniz

UFUK

Kullanıcı

bana uyar yarın dijitürk bağlanacak işim bitince ararım isterseniz

ooo diji filan araştırmayı ilerletiyorsun:D:D:D yarın görüşelim erzurumlu yu unutma cezalı olan okoptumkoptumkoptum

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

reisin cin gibi oldugu kesin arkeolojiyi alayda okumuş degme hocalara taş çıkartır bir de üretim yanı var çinlileri aratmaz ancak çakma degil orjinal üretim yapıyor şaka bir yanaallah c.c selamet versin çok çok iyi bir dost

evet aynen öyle benim özel hocam olur kendisi... :D:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :rolleyes: (alkış)(alkış)(alkış)(alkış)