Görsel Gezintiden Kareler.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
alacağınız olsun.beni ekip ekip kaçar ,sonrada gözüme sokar gibi paylaşırsınız haaaa.asi usta pusuda kalmış.
ankaralı gardaşımı görürüm ben.
emeğine sağlık. tatlı gezmeler.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Anadoluda bu tip yüksek ve yalçın yerleri, genellikle halk kale olarak nitelendirir.
Ama gerçekte bir çoğunda kale olarak kullanıldığına dair emarelere rastlanmaz. Burayla ilgili bir tahmin yapamam ama güzel ve incelemeye değer bir yer olduğunu söyleyebilirim.
Elinize sağlık

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
alacağınız olsun.beni ekip ekip kaçar ,sonrada gözüme sokar gibi paylaşırsınız haaaa.asi usta pusuda kalmış.
ankaralı gardaşımı görürüm ben.
emeğine sağlık. tatlı gezmeler.
yok ustam ben bu hafta evdeydim seni almadan ekip araziye çıkmaz yanlız kaçmış artık bir ceza keseriz kareye.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
resimleri görünce burası asar kale mi usta diye sormayı düşünmüştüm. siz yazmışsınız... güzel yer. alt tarafları da bağlık mı? bağ yeri mi? doğuya gitsek çok yakınında bir köy, batıya gitsek 3-5 km de bir köyü de varmı?

KARE(KUKIR)

Kullanıcı
harbici usta alt tarafı bağlık bi yer yok akarı olan küçük bir dere kayalığın başlangıcında eski bi değirmen kalıntısı var. aynen doğuya gidersen yaklaşık 2 km bi köy batıyada gidersen tahmin ettiğiniz mesafede gene bi köy mevcut.