Görsel Güzellikler Burdan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Görsel Güzellikler Burdan

yoksul

Kullanıcı
Giresun da böyle yerler var mı çok şaşırdım-burası Giresun un neresi ustam ---- -- -Söylemeden geçemedim bu fotolara bakınca defineciler adına utandım bir an ,, neden mi ! Biz cahil,sözüm ona çok bilmiş defineciler hadi,hadiye gelip öyle güzel ,öyle muhteşem eserleri kırıp döküyoruz ki akıllara zarar. Buradan Arkadaşlara sesleniyorum BURADAKİ YAPITLAR OLSUN BAŞKA YAPITLAR OLSUN KENDİLERİ BİRER HAZİNEDİR İÇLERİNDE ALTIN NEYİN ARAMAYIN ,, SAKIN EN UFAK ZARAR VERMEYİN-BU YAPITLARI ESERLERİ YAPANLAR MI YOKSA BU ESERLERİ KIRIP DÖKENLER Mİ BU ÜLKEYİ SEVİP VATAN BELLEMİŞLER.??.-Memleketimize Sahip Çıkalım Zarar Verenlere Mani olalım ...

MAVRAN

Vip Üye
Emeğine sağlık kardeşim, güzel bir görsel oldu, bir tarih Giresun'da bulunmuştum Giresun'un tarihi zenginlikleri gezmekle bitmez Ancak o zamanlarda Fazla gezme imkanım olmadı, şimdi sayende Giresun'un bir güzel yerini daha görmüş olduk Çok sağ ol Teşekkür ederim.

MAVRAN

Vip Üye
Esrarengiz 28 28 kardeşim! güzellik kişinin kendi icinde olacak. Eğer kişinin kalbi güzel ise her şeyi güzel görür, senin kalbin güzel olduğu için güzel ülkemin her köşesini güzel görüyorsun, dilerim bu güzellik bizlere de nasip olur. Allah razı olsun.

Üst Alt