Görsel Kuyudan Tünele Geçiş

selçuk

Kullanıcı

selçuk

Kullanıcı
tünel sırf horosan örme, yüksekliği 1.80 var yok yüksek değil, genişlik 60-70 cm civarı dar ve alçak. içi havuz havuz 20cm kadar su var,3. resimde girişten 6,7 metreden sonra 2ye ayrılıyor. düz giden tünel 35 metre yarıdan sonra sağlı sollu 4.resimdeki tuğla örme var, tünelin sonu horosan kapalı.. tünelin bittiği yerin yüzeyinde taş yığmalar, örmeler var.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
selçuk kardeşim,yeri güzel anlatmışsın. üst yüzeyi fotolamamış olsan bile anlatımın ,anlayanlar için yerin olması gereken mahiyette olduğunu veriyor.
görünen işçiliğin mahiyetide ,devamındaki zorluğa ışık tutar önemde. fiziki ve manevi zorluklar geride.
emeğine sağlık.sağlıcakla.

cassabalee

Kullanıcı
ustam bu kuyu sana boşluk olarak ne kadar mesafe veriyordu.. her kuyunun farklı özellikleri var diye düşünüyorum..güzel örnek olmuş...
benim kuyu bu kadar uzun bir tünel boşluğu vermiyor.. kuyu ile ağaç arasını boşluk veriyor ilginç bir yer.. siz ne düşünüyorsunuz bu kadar uzunlukta bir boşluk neyi verir... saygılar..

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ustam bu kuyu sana boşluk olarak ne kadar mesafe veriyordu.. her kuyunun farklı özellikleri var diye düşünüyorum..güzel örnek olmuş...
benim kuyu bu kadar uzun bir tünel boşluğu vermiyor.. kuyu ile ağaç arasını boşluk veriyor ilginç bir yer.. siz ne düşünüyorsunuz bu kadar uzunlukta bir boşluk neyi verir... saygılar..

seninkisi sahte dede mezarı işine benziyo

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Benimde merak ettiğim kuyunun dibi.
Kontrol etme imkanın varsa ustam kapak gibi yapılmış taş varmı?
Kuyu dibi kapak taşlarında tuzak sistemleri kullanılmıştır. Tuzak bertaraf edilip kapak alındıktan sora esas taban taşında işaretler veya harita olabileceği ihtimali vardır.
Elinize sağlık