görsel paylaşım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

görsel paylaşım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: görsel paylaşım

fenerlinin yaptığı ızgarada tam ekiya işi gibi:D olmuştu zehirlendim yalnız harbici parmağınıda yemişti en azından karnımızı doyurmuştuk

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Bu resimleride pazar gezisinde çekmiştim güzel ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Çalkaya ustayla yollara düştük o gün sabahtan. Allah hepsinden razı olsun. çok güzel bir gün geçirdik. yedik içtik gezdik. gördük. yalnız benim çok acemiliğime denk geldi. bir baktım herkes ard arda tırnanmış yanyana geziyor bilenler bildiğince mekanları olayları anlatıyor. bende sağdan soldan yuvarlanan veletlerin arasında kaldım. onların gezi turu neredeyse bitiyordu ben yeni başlamıştım gezmeye. tabi o arada çok şey kaçırdım eminim.

sadece açılmamış 3 tane yer görmüştük. o da sadece bir kenarındakilerdi. tamamında değil. tamamında ne vardır Allah bilir.

hatta Bozkurt usta hatırlar içimizden biri oracıkta aşka geldi. tarihe bizzat el atmak ve toprağını kokusunu hissetmek için biraz çaba verdi. bir değerli kardeşimiz. paparazzi kendini yakaladı.

develer, siluetler. mağaralar, ağıllar, çayırlık, eyrek, omega şeklinde dere, mekanın içinden tam karşıyı gösteren niş ler (A21medli ustam sağolsun, kendinin bir tezi vardı. nişlerle alakalı. bizzat orada doğruluğunu test etmeyi denedik. ve 700 mt karşıya gidemesek bile oralardaki anlam ve ehemmiyeti de uzaktan gayet net sezdik.) ki konuşmamızda da Fenerli ustam. doğruluğu hakkında bize birkaç ufak kelam etmişti.

güzel bir gündü. uzun yol yaptık ama hem orada görüştüğümüz arkadaşlarımızı tanımak hemde böyle aynı camiadan aynı hevese sahip olgun insanlarla bir arada olmak güzeldi. sonrasında da bir çoğu ile dost oluverdik. hepsine Allahtan selamet ve güzelliklerle karşılaşmalarını dilerim.

özellikle de FENERLİ USTAM. inşallah size güzel dostluklar kazandıran o mekan başka güzellikler içinde kucak açar.

sondurak

Kullanıcı

,,çiçek sanaSayın Fenerli Ustamızaçiçek sanaVe Silah Arkadaşlarınaçiçek sanaSüper Paylaşım İçin Çoook Teşekkürlerçiçek sanaçiçek sanaçiçek sana

star21

Kullanıcı

emeginize saglik cok harika yerler

ersan

Admin

FENERLİ ustam resimlere bakarsak tam bir doa tutukunu bir usta oldu beli cok guzel resimler cekmisin ustam .
cok tesekurler bu gurselkerr icin.

NOVANDA

Kullanıcı

Emeğine sağlık abim teşekkürler. Ben yeni gördüm idare et artık.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

FENERLİ ustam resimlere bakarsak tam bir doa tutukunu bir usta oldu beli cok guzel resimler cekmisin ustam .
cok tesekurler bu gurselkerr icin.

Doğa'yı çok seviyorum,bilirim sizin oraların yeşili bir başka yeşil ersan kardeşim;)

cantar

Vip Üye

mpqwf.jpg

baykuş....