Görsel | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Görsel

metin77

Kullanıcı
Bir iftiraya 3 kisiye alci yidirip oldurduler. Parayi bulan davar cobaniydi aldi gitti parayi. Olan garibanlara oldu. 1 ay iskence tirnaklari sokuldu. Jandarmada bu soylemiyir diye alciyi yedirdi adamlar 10.dk da.olduler. olmayinca para ne vereceksin jandarmaya inanirmi saniyon sende bu cikar der durur. Bunlara tanik oldum. Burada bir aileysek bizbirimiz korumamiz lazim aciklarimiz ortmemiz lazim diye dusunuyorum. Selametle

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
Tam 55 kilo altin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
Yok ben anladım zaten nedemek istediğini metin ustam lakin benim gönlüm rahat uzaktan yakından alakam yok hoşuma gitti paylaştım zaten devletimiz zeki bir devlet kimde ne var hepsini biliyor.bana böle bişiy denk düşse zaten ben kendim gider ilgili yerlere teslim ederimki devletimiz araştırıp geçmiş hakkında geçmişdeki yaşamlar hakkında daha değişik bilgilere sahip olsun devlet bizim hem anamız hem babamız bana göre.çünkü ben bu devletin vatandaşıyım elhamdülilllahta müslümanım.yinede tşk düşüncen için..

Sent from my iPhone using Tapatalk

adrenalin68

Kullanıcı
Sado kardeş bizimkilerinin araştıracak pek bişeyi yok, zaten elde olanlar bile fazlasıyla yetiyor. Yani geçmişteki yaşamlar falan hakkında demişsin ya, onu kastediyorum. devlete gelince: Devlet benim hiçbir şeyim; ama VATAN, herşeyim.

Sado6161

Kullanıcı
Adrenalin usta sen hangi devlettensin[emoji3]Ananas devletindenmi şaka yaptım usta önemli olan gönüller bir olsun.senin olmassa bile benim devletim doğrusuyla yanlışıyla iyisiyle kötüsüyle

Sado6161

Kullanıcı
Sağolasın ustam kalbinin güzelliği

adrenalin68

Kullanıcı
Adrenalin usta sen hangi devlettensin[emoji3]Ananas devletindenmi şaka yaptım usta önemli olan gönüller bir olsun.senin olmassa bile benim devletim doğrusuyla yanlışıyla iyisiyle kötüsüyle

Kardeşim, elhamdülillah müslüman olarak doğmuşuz, bayrağıma ve vatanıma aşığım. İnceden bir nükteydi sadece.

Üst Alt