Google Reklam Politikası Hk | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
"godlife" adında bir site var, hangi konuda reklam yaptığına bir bakın isterseniz... Elbette masrafları bir şekilde amorti etmek gerekir ancak, Reklam almanın da bir standartı olmalı diye düşünüyorum... Saygılar
Ustam
Reklamların aylık getirisi 1~2tl
Üyeler ne kadar tıklarsa o kadar yani
Burda reklam çıkması için
Özel bi ödeme google emmi ya da
Her hangi bir kuruluş ödeme yapmıyor
Öncelikle getiri konusunu
Açıklamak istedim
Reklama gelince ustam
Bunları @BoZKurT Ya da
Yönetim seçmiyor
Ras gele veya @Kader25 ustamın dediği
Telefonunuzdan / pc den aradığınız bir ürün
Karşınıza çıkıyor
Müdahale etme şansımız maalesef yok

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
"godlife" adında bir site var, hangi konuda reklam yaptığına bir bakın isterseniz... Elbette masrafları bir şekilde amorti etmek gerekir ancak, Reklam almanın da bir standartı olmalı diye düşünüyorum... Saygılar

Google'ın reklam algoritmaları çok basit değil. Belki duymuşsunuzdur evde veya işyerinde konuştuğumuz konuya ait ürünlerin reklamı çıkıyor diye. Bunu ne site yönetimi elimine edebilir ne de her hangi bir tedbir. Biz işimiz gereği reklam veren bir şirketiz. Sabit ip miz var. Evde veya işyerinde açılan reklamlar hep aynı konuda oluyor. Bunun günlük telefon ve bilgisayar kullanımında farkına varmadığımız kullanım şeklimizde olduğunu düşünüyorum. Yani yöneticilerin müdahale edebileceği bir konu olduğunu sanmıyorum. Reklam mecbur olacak site açısından ama içerik olayına çok müdahale edilebileceğini sanmıyorum.

selamunaleykum,

@necatnecat usta doğru bilgi paylaşımında bulunmuş. Benim extra yazacak bir bilgim yok. ek olarak şunları belirtebilirim sitemize sahışlardan almış olduğumuz bir reklam yok. Sitemizde bulunan reklamlar google reklamlarıdır ve müdahale edilememektedir.

Fakat şunu yapabiliriz. mesela @feylezof usta godlife denilen reklamdan rahatsız olmuş, çıkan reklamın sağ üst köşesinde küçük bir çarpı işareti çıkar, o çarpı işaretine basınca google soru soruyor bu reklamı neden görmek istemiyorsunuz diye. orada ilgili seçeneği seçerek işaretlerseniz o reklamı tekrar size göstermez. aşağıya bır fotoğraf eklıyorum.

iyi akşamlar.

Ekli dosyalar

• reklam.png
    reklam.png
    103.4 KB · Görüntüleme: 2

Mirkut

Vip Üye
Ustam exspoler yada gooogle hangisini kullanıyorsanız geçmişini silip temizlerseniz bu reklamı tekrar algılayıp size yansıtmaz. Benimkinde genelde tesbih yada baktıpım başka ürün reklamları çıkar. Selametle kal