Gorsel Olsun | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Gorsel Olsun

MAVRAN

Super Moderatör
Aman kardeşim bir yerde karşılaştım su tuzağını bozduk ve aradan biraz zaman geçti iki şu motoru jeneratör vsy sırtladık çıktık suyu boşalttık ve arkadaş köşenin birine yöneldi ve Allahtan önce demek istedi 70 cm de delince su fışkırmaya başladı anladık ki ikinci bir tuzakdah var. Çalışmayı bıraktık . Aynısı sizede de olabilir.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
zebun Ustam kale eğer yukarıda kalıyorsa yine düşünceniz bu yöndemi.

evet ustam kale üstte kalsada altta yine sarnıcı içeri alacak güvenlik hattı yapılmıştır ama zamana yok olmuş olabilir ama kesinlikle mezar değildir bunlar oldukça derindir ama zamanla toprak dolmuş yada doldurtulmuş olabiliyor bizin bölgede nerede ise her kalede var aynısından

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ah ulan o kalede neler var neler ama halkalı kale yada diğer adıyla halkalı kaya asıl adılyla ceneviz kale bana izin verseler 2 günde 9600 okka malı gün yüzüne çıkartırım

TEVFiK

Vip Üye
ah ulan o kalede neler var neler ama halkalı kale yada diğer adıyla halkalı kaya asıl adılyla ceneviz kale bana izin verseler 2 günde 9600 okka malı gün yüzüne çıkartırım
S.a. Sayın ustam hadi beraber gidelim bende bir göreyim şu kaleyi sizin gibi değerli ustalar Önder gider benim gibi acemiler ise ustasının arkasından gider.:confused: siz bana verin ben taşırım.:eek::D esrarengiz2828 ustamada yardım etmiş oluruz.:cool: Saygılar

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam bu kale sizide benide asar ufak yollu bi sey varsa ne ala yoksa bu kalenin icinde mahelle bile oldugu soyleniyor gizli tunel girisi buluna bilirse bi seyler olur ama daha henuz tarihini net kimse bilmiyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
Calkaya ustam senin dedigin kale olmsi icin hangi isaretler veya ne olmali ne bilim giriste olsun cikista olun bi isaret felan vardir illaki belgede zaten burdan ufak tefek cok kupunen goturen oldu ama

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi