Gümüş Çubuklarla Çekim Aldığım Yer | Define işaretleri ve anlamları

Gümüş Çubuklarla Çekim Aldığım Yer

saidzeyd

Kullanıcı
Selamun aleyküm
ustalarım gümüş çubuklar beni tam bu duvarla ağaçın ortasında kalan yığma taşların üzerine getirdi 1 m2 lik bir alan duvarla ağacın arası şimdiden ama hiç bir işaret yok yada ben göremedim yorumlarınız için teşekkür ederim
ustalarım alttaki taşlar zaten vardı ben sadece yığma taşların üzerindeki toprağı temizledim işçilik yapılmadı yanlış anlama olmasın (saygılarımla)

3 nolu resim yukarıdan görünüm

saidzeyd

Kullanıcı
ustam çekim aldığım yer ağacın tam ön kısmıdır birde ustam mezar olduğunu gösteren emareler nelerdir?bilgilendirirseniz sevinirim çünkü mezardan daha çok buradan bakınca sanki birşeyden korunmak için yapılmış sey duvar gibi görünüyor duvar 150 m kadar aşağya uzuyor yukarısı da var

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Dere yatağına mezar veya yerleşim amaçlı bir yapı yapılmaz. Set amaçlı bir duvar örülmüş olabilir. Eğer öyleyse acaba neyi korumak için yapıldı?
Biraz karışık bir durum. 3.resim subasar alanın dışındaysa yani kod seviyesi dereden yüksekse, yukarı doğru bir mahzen olabilir. 1. resimde çarpı koyduğun yer ise yani boşluk aldığın yer tünelin girişi.

saidzeyd

Kullanıcı
Dere yatağına mezar veya yerleşim amaçlı bir yapı yapılmaz. Set amaçlı bir duvar örülmüş olabilir. Eğer öyleyse acaba neyi korumak için yapıldı?
Biraz karışık bir durum. 3.resim subasar alanın dışındaysa yani kod seviyesi dereden yüksekse, yukarı doğru bir mahzen olabilir. 1. resimde çarpı koyduğun yer ise yani boşluk aldığın yer tünelin girişi.
ustam boşluk değil değerli veriyor biraz yamaç olduğu için boşluk tespiti yapamadım

saidzeyd

Kullanıcı
ustalarım inşallah bi daha gidince boşluk tespiti yapmaya çalışacağım Allah a emanet

Üst Alt