Gün gelir Adamı Satarlar. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Gün gelir Adamı Satarlar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
beni çok rahatsız eden bir husus bilmiyorum sizleride rahatsız ediyormu diyelim çok önemli bulduğun bir yer var tanıdığın birileriyle gidiyorsun inceleme maksadıyla sonra bakıyorsun yer artık senin olmaktan çıkmış seni dahi yanlarına almıyorlar artık bu bana bir küp altın bulupta yaklaşmayın bu benim ben buldum diyen insandan daha gönül yıkıcı geliyor...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
beni çok rahatsız eden bir husus bilmiyorum sizleride rahatsız ediyormu diyelim çok önemli bulduğun bir yer var tanıdığın birileriyle gidiyorsun inceleme maksadıyla sonra bakıyorsun yer artık senin olmaktan çıkmış seni dahi yanlarına almıyorlar artık bu bana bir küp altın bulupta yaklaşmayın bu benim ben buldum diyen insandan daha gönül yıkıcı geliyor...
Abi çok doğru söylüyorsun
Bu işle uğraşan bir çok kişinin başına gelmiştir
Çok üzücü bir durum:(

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yüreğinde ALLAH korkusu olmayanlar,insanlara saygı ve sevgiden mahrum olanlar,en yakınınız dahi olsa ,yasal olmayan bir çalışmada sıkıntı yaşama riski çok yüksek. bunların bilinenlerden,bilinmeyen yaşanmışlıkları çok daha fazladır.
lacivert hocamız bu türlerin yaptığına bir örnek vermiş, öyle tezgaha getirirlerki,gönül kırılmayı geçer,keşke böyle yapsalardı detirirler.
ALLAH yanlış hesap içinde olanlarla karşılaştırmasın.

karanar

Kullanıcı

Allah c.c. onları ıslah etsin, insanın başına ne gelirse açgözlülüğünden geliyor. ah nefs. ölümden başka doymayacak, mendebur.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bir benzeri benim başıma geldi aradığım bir yerdi yeri bulmak kolay oldu ama bilgide bir karışıklık hissettim belgede fırın yerinden bahsediyordu ve bölgede 3 adet fırın yeri vardı 20 yıl öncede aynı yere gelen bir kişiye ulaşmaya çalıştım o şahıs vefat etmişti oğluna durumu anlattım babasının yıllar önce bu bilgileri bir rum dan aldığını bu muhitten biraz mal aldıklarını söyledi ama asıl malın bir fırında olduğunu bu fırının ekmek fırını değil maden eritilen fırın olduğunu dedi girişin bir kemer köprü gibi yapılmış yerden olduğunu su tuzaklı olduğunu krokisi ile verdi ama gel görki diğer kişiler resmi kazı almışlar işe başlamışlardı ben hariç kazıda 16 ortak vardı ama asıl bilgi sahibi olan ben yoktum kazı yapanlara buranın boş olduğunu deyince nereden biliyorsun deyip dikkate bile almadılar sonuçta kazı boş çıktı sonradan iki fırınıda gizlice kazdılar onlarda boş çıkınca bana buranın boş olduğunu nereden biliyordun dediler bende bir fırın daha var ama onu bulmanız mal onda dedim gidip gizlice onuda kazdılar 20 000 tl masraf ettiler denemedikleri alet çubuk kalmadı çünkü hedefe 1500 metre uzaktaydılar ortaklardan birine buranın bilgisini okudum tabii şifreli şekilde yazılmış haliyle yakında bir kuyu daha kazarlar