güzel büyük oyma işcilik güzel | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

güzel büyük oyma işcilik güzel

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: güzel büyük oyma işcilik güzel

hani bunun oturağı hani bunun deresi hani bunun küçük kayaları.hani bunun zirvesi.hani bunun yolu. :) ve hani bunun güzel mezarı..

ustam koltuk görmedim,dere hemen aşağısında 400-500 metrede,küçük kaya desen heryer küçük kayacıklar var,zirveyi bende merak ediyorum,lakin çıkamadım.yolu patikadır,yol uzerınde birşeyler göremedim,zirveye doğru yanı burayı gecınce guzel yerler var.benden bukadar mezarıda siz diyceksnız aga ustam :rolleyes:

kukır ustam eline sağlık,o istikamette 300-400 metre ilerledik,buranın patika yolu işaretledıgınız yönde,düz alana inmeye 50 metre kala,derenin akarına göre sağ kıyıda bir yer kazmışlar ! nerdeyse yer kabuguna inceklermiş :) rahat 5 metre vardı,eğer küp bulmadılarsa veya heykel falan,sonuç yok,çünkü kaya veya benzeri bir bulgu cıkmamış.saygılar ustam

bu genişçe oyma tepeyi anlatır,tepenin üstüne çıkıp sivri kısmına doğru yönlendinmi?

ustam saolasın,bende cok merak edıyorum zirveyi,birdaha ki sefere orda olcam.saolasın

2.resminde kayanın gozuken acik alni guzel duruyor neme gerek.ayrıntıyı yakala.

tılsım ustam gercekten cok tılsım lısın.ayrıntıyı benden kaçtı,senden detay rıca edıcem.saolasın

s.a arkadaşım hakim tepede kayalık varmı

a.s

evet akrep ustam var,hakım tepelerın hepsı kayalık.saolasın

akrep06

Kullanıcı

s.a bozkurt usta kayalık derken büyük kayalıklardan bahsetmek istedim bir tarafı uçurum olan varsa üzerinde inceleme yap derim nacizhane fikrim budur yeni işaretler bekleriz saygılar

kara murat

Kullanıcı

arkadaşlar acızane kendi fikrimdir etrafta kapatılmış bir kuyu ola bilirmi

TRUVA

Admin

bu tepeliğin bir tarafı uçurum gibi keskin inmektedir.indiği tarafta aşağıda dere yada su diğer tepeyi aşağıdan keser.tepe noktasında bir oda var.Tepenin bir tarafı sırt gibi semer gibi uzar gider.Bu tepe den semer gibi uzayıp giden kısmın sırt sınır çizgidi üzerinde inceleme yap.orda tümseklik gibi bir yer olacak.tepeni zirvesinden 70 adım gibi bir mesafede olacak.Yön olarak güney,yada güneybatı kısmında olması lazım.Söylediklerimle ilgili bilgi verirmisin

İRON

Kullanıcı

s.a usta şu yuvarlağın mezarı bir türlü bulunamadı gitti her nedense artık bende bilemiyorum.san azahmet usta buyuk oymanın onu hafiften traşlanmış bi şekilde duruyor.mumkunse o traşlanmış kısmıının yonunu yada onunu çekme ihtimalin var mı acaba.bi baktın aradığımız mezar hiç bakmadığın yerdedir. belli mi olur.gözden kaçmış olabilir.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ikinci oyma bir hayvanın ayak izi gibi ayı pençesi yada benzer bir hayvan ayak izi kurt olabilir birde böyle değerlendirsek nasıl olur bölgede taş yığını varmı