Guncel Ayi.

oguzseval.simsek

Kullanıcı
Tas yerinden oynamis ustalarım. Yarin oynadigi yerin detayli videosunu cekip yüklerim. Şartlar musait olmadigindan inip çekemedim

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Bunun kaya olduğunu düşünmüyorum sanki ayının kendisi gibi canlı gibi duruyor. Nereden gelmiş olabilirdi. Eğer ilkbaharsa Mağaradan yok sonbaharsa yeşil otlaklardan bol balık olan nehirlerden. Acaba nereden geliyor. Ayıyı yakından incelemeli o zaman ancak belli olur nereden gelip nereye gittiği..

wolf_52

Kullanıcı
şaheser müthiş, insan bunla bir kaç selfi çekerdi bir çok açıdan,ustaların dediği gibi,insan yanına gider severdi dilmi ön patilerinin az daha öneünde pençe izi varmı, olsa güzel olurdu, araka ayağının sol tarfı taşın altıanda kalmış insan yardım ederdi sıkşmış yerden çıkarırdı yanii,..;) diyerlerini ustalarım yazmış....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
20161118104211-5f75b.jpg

tek resim ve biraz flu görüntü olduğu için gözden kaçması çok normal.bakalım neye benzetebiliyorsunuz.sadece Metin kardeşimiz değinmiş.
bir kaç yönden ve net görüntüler olmadığı için üzerindeki bulgulara değinmiyorum.
önce doğru yerde olup olmadığını değilse ,arazi üzerinde bilhassa üst tepeye doğru çevresel bulgularla yerini belirlemek gerekir.
ender bulunabilecek değerde söyleyelim. arkadaşımız emek verirse karşılığını alabilir.

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm ayı arkadan gelen yada bekleyen bişeye bakmakta ..baktığı tarafı iyi incelemek lazım dikili taş bi ağaç açık yada kapalı mağara tepecik vb..ben olsam tabiri caizse o işaretle oynardım kısaca bayaa zaman harcardım çünki buna değer....ALLAH nasibini bol etsin

metin77

Kullanıcı
hayvancagız tehlike gormus yavruyu sırtına almıs malınada pencelerini koymus savunmaya gecmis Allah kolaylık versin .
Aynen ustam. Sol tarafindan geriye bakarken yavrusunu sagina almis. Birseyden korktugu kesin. Bir ayi neyden korkar onu dusunmek lazim. Cevresinde ayidan buyuk ne var?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi