Guz Isareti Ve Cok Deyerli Bir Kasa Yeri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Guz Isareti Ve Cok Deyerli Bir Kasa Yeri

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bu privamıydı neydi ne oldu bu bölüme
İyi fikirdi aslında

ercansen

Kullanıcı
ustam bunu benım ogrenmem lazım muhakkak okudum konuyla alakalı yorumlarınızı acıklamazlarınızı elımdekı yer cok guzel ve bakir hic bir yerine ellenmemıs dayım ıyı cubukvudur ama sureklı yanyana olamıyoruz pırınc cubuklara ılgım buyuk ama basarılı olmanın yollarını ve cubuk secımı yaparken ne yapmam gerek nerden temın etsem anten olanları var onlardan mı alsam yonlendırrısenız sevınırım.

ersan

Vip Üye
ustam bunu benım ogrenmem lazım muhakkak okudum konuyla alakalı yorumlarınızı acıklamazlarınızı elımdekı yer cok guzel ve bakir hic bir yerine ellenmemıs dayım ıyı cubukvudur ama sureklı yanyana olamıyoruz pırınc cubuklara ılgım buyuk ama basarılı olmanın yollarını ve cubuk secımı yaparken ne yapmam gerek nerden temın etsem anten olanları var onlardan mı alsam yonlendırrısenız sevınırım.
ustam sitemizde cubuk icin cesit yorumlarimiz var ustalarimizin ordan bir takim et .

Sado6161

Kullanıcı
ersan kardeşim hem çubuk kullanmakta hem teknolojinin son yenilikleri yakından takip ediyor dolayısı ile bir kaçan kurtuluyor birde çöken..........o kırmızı renkte pek güzel duruyor çağırıyor insanı..............
usta eğer o çekim görüntüsündeki malsa ben sana bişiy diyimmi bn çok mallar bıraktım demek mal değil diye:S

Üst Alt