Ha bu nedur Allah aşkına? Kafam çorba oldu! | Define işaretleri ve anlamları

Ha bu nedur Allah aşkına? Kafam çorba oldu!

Abdullah313

Kullanıcı
(bir video kanalından link vermek kurallara uygun mudur bilmiyorum ama) Bir değil birkaç ayrı konu hakkında fikir yürütebilecek çıkar mı, bir beyin cimnastiği ile bir şimşek çakar mı, merak ettim doğrusu 🙂 iddialar gerçekten çok ilginç!..

Abdullah313

Kullanıcı
Aslında 3 ayrı konu var. (Yorum yapılırken hangi konuya yorum yapıldığı belirtilirse iyi olur, ortalık benim kafa gibi çorbaya dönmesin diye... 😂)

1. Yapılan bir kazı ve bulunan kapıdan sonra "daabbetül arz meselesi bizi aşar" düşüncesiyle kapatılan bir acayip kazı...

2. Yakınlarında (bölge Manisa) Davut yıldızı altıgeninin uçlarında 6 ayrı piramit boşluğu ve içlerinde altın frekansı iddiası. Kimi altın derken kiminin uzay aracı iddiası.
a) sonar cihazı ve frekanslı çubukla hem boşluklar hem metal tespiti (özellikle sonar cihazıyla) nasıl doğru tespit edilebilir mi sorusu 🙄
B) tespit ekibinin şahit olduğu uçan sesli cihazlar 😳

3. Beşbin yıllık tahm edilen Devasa boyutta yüzlerce küpün,
A) ne olduğu, B) neden çıkarmayıp içinin boşaltıldı, C) nasıl hiçbir koruma alınmadan 2 futbol sahası alanın üstünü prefabrike profili ile kapatarak belki aylarca çalışıldığını, mantığa yatıracak arkadaşlar buyurunuz efendim 😀

Son düzenleme:

KOMAGENE

Vip Üye
bunun başka videolarıda mevcut batı Anadoluda bolca bulunan maden cevherlerı mevcut
özellikle 1.dunya savaşı öncesinde fransızlar bölgede çıkarmış işlemiş ve gemilerle külçe halinde fransaya sürekli kaçırmış bunuda kurşun adı altında kaçırmışlar
altın külçenin üzerine kurşun kaplayıp gemilerle götürmüşler ne zamanki 1.dünya savaşı çıkmış iş sekteye uğramış
araştırdığım kaynaklara göre savaştan önce bir fransız kadın bir Türk ile evlenmiş çocukları dahi az miktar bile olsa hala harcama amaçlı yada belli ölçüde fransaya götürmek için kaynağı kullanıyorlar hatta parfüm şirketi kurup dağda bayırda çiçek toplama bahanesi ile stoklanan külçeleri çıkarıyorlar