Hac işareti | Define işaretleri ve anlamları

Hac işareti

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@TRUVA
hocam bu hac yerde birazdan size eart goruntusude yukleyecegim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221013-225521.png
    Screenshot_20221013-225521.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 48

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Hac a devam

Bu bolgede uc adet kabartma yılan varmis malesef kurilmislar boylari yaklasik 40cm dere icinde yerlerini isaretledim

Siyah çizgiler eski yollar batidaki yilan yolun guneye donen yerinde tekgozlu köprü varyilan ile köprü arasi 7 metre -Siyah çizgiler eski yollar batidaki yilan yolun guneye donen yerinde tekgozlu köprü varyilan ile köprü arasi 7 metre -Kopruden baslarsak yilanlarin arasi yuz metre ortadakine ortadaki doğudaki arasi 70 metre
-Siyah çizgiler eski yollar batidaki yilan yolun guneye donen yerinde tekgozlu köprü varyilan ile köprü arasi 7 metre
-Kopruden baslarsak yilanlarin arasi yuz metre ortadakine ortadaki doğudaki arasi 70 metre
-Dogudaki yilan ile hac mesafesi 50 metre
-Ortadaki yılanın kuyrugunda papatya veya gac varmış dahasida var ortadaki yilanin karsisina ters haç var bi yerde ina gurmek istemedim iki hac arasi 17 adim
-Hacin kol uzunluklari D 7. B5. G3. K7 cm
-Ortadaki yılanın kuyrugunda papatya veya gac varmış dahasida var ortadaki yilanin karsisina ters haç var bi yerde ina gurmek istemedim iki hac arasi 17 adim . Bu yilanlarin kalinligi taklasik uc santim . Dogudaki yilan ile omega arasi 100metre omega tapan yerin yerinGuneyDogu tarafinda kaya daderenin hemen ustunde kuyu gibi ama iki adet
-Dogudaki yilan ile omega arasi 100metre omega tapan yerin yerinGuneyDogu tarafinda kaya daderenin hemen ustunde kuyu gibi ama iki adet birazdan fotosunu atayims aygi deger hocalarim burası cok karisik geldi bana cok yeride aslinda fotoladim ama konu cok oluncafoto hangisi idi diye karistiriyorum hac işareti nden basladim
-Kucuk nokta nirmal hac isareti kalin ve uzun olan yerdeki ters hac çatallı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221013-230327.png
    Screenshot_20221013-230327.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20221013-224200~3.png
    Screenshot_20221013-224200~3.png
    759.7 KB · Görüntüleme: 44
Moderatör tarafında düzenlendi:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm kolay gelsin. Mahsuru yoksa birşey sormak istiyorum.kendi konunuza kendiniz mi cevap vermek istiyorsunuz? Konunuzu açalı 48 dakika olmuş ve konuya 12 mesaj yazılmış bu 12 mesajın hepside size ait. Yani her 4 dakikada bir mesaj yazmışsınız. Buda spama sebep olmakta. Bütün mesajlarını ana konunuzu düzenle diyerek ekleyebilirsiniz. Kusura bakmayın bu hususta sizi uyarmak zorunda kalacağım.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm kolay gelsin. Mahsuru yoksa birşey sormak istiyorum.kendi konunuza kendiniz mi cevap vermek istiyorsunuz? Konunuzu açalı 48 dakika olmuş ve konuya 12 mesaj yazılmış bu 12 mesajın hepside size ait. Yani her 4 dakikada bir mesaj yazmışsınız. Buda spama sebep olmakta. Bütün mesajlarını ana konunuzu düzenle diyerek ekleyebilirsiniz. Kusura bakmayın bu hususta sizi uyarmak zorunda kalacağım.
Çok ama cok izur diluyorum saygi deger hocam ne derseseniz haklisiniz konu toplamaya calisiyorum ama yaslilik herhalde konu hakkında bisiler ekleyim derken uzadı telden yukluyorum tekrardan ozur diluyrum

Moderatör tarafında düzenlendi:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Mesajlarınızı birleştirdim sizden ricam bu konuda biraz daha özenli olun. Maksat konuda sizde daha anlaşılır olabilesiniz. Selametle. ✋
Cok teşekkür ediyorum hocam ALLAH CC sizden ve sizdegerli hocalarımdan razi olsun hakkınızı helal edinsizkerin cok degerli vaktinizi aldigim icin siz degerli hocalarimdan tekrardan ozur diliyorum anca yaziyorum o kadar hizli yazamadim için ogrevlnecegiz bi sekilde yazmayi

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Cok teşekkür ediyorum hocam ALLAH CC sizden ve siz degerli hocalarımdan razi olsun hakkınızı helal edinsizkerin cok degerli vaktinizi aldigim icin siz degerli hocalarimdan tekrardan ozur diliyorum anca yaziyorum o kadar hizli yazamadim için ogrevlnecegiz bi sekilde yazmayi
Ayrıntıları bir kağıda döküp madde halinde yazarsanız hem daha kolay olur hem de bakarken aklınızda kalanları farkedebilirsiniz.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ayrıntıları bir kağıda döküp madde halinde yazarsanız hem daha kolay olur hem de bakarken aklınızda kalanları farkedebilirsiniz.
Çok değerli hocam cok ama çok doğru diyorsunuz aslinda yazdim o metrajlari yoksa hangi birini aklımda tutum konuları birleştirmeyi bilmedigimden oldu artik hocalarimin sordukkarina cevap yazmam gerekiyor anlasilan konu ve bölge bayagi bi büyük ve karışık teşekkür ediyorum ALLAH CC razi olsun

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bu haç dediğin işaretin ölçülerini aldın mı