Hamam'a yakın AYI, KEMİK, PENÇE İZİ, | Define işaretleri ve anlamları

Hamam'a yakın AYI, KEMİK, PENÇE İZİ,

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
işaretler, kayalar,,,, hamam ve değirmene yakınlar,,, bir kaç üçgen bahçeye de yakın sayılırlar.

arkasında da kilometre uzunluğunda duvar gibi yükselen kale gibi kayalık var...

yorumlara şimdiden çok teşekkürler....

NERDE BU AYININ MALI?

pençe ile ayı arası 15 m kadar (tahminen)

ayının güneyindeki kayadaki durum...

güneydeki kayanın içi...,

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Hamam'a yakın AYI, KEMİK, PENÇE İZİ,

pençenin altından girişi olur 4_5 metre kadar işlemden sonra içerideki duruma göre mezar bulunur 30 okka emaneti alınır değirmene yakın büyük zatın mezarıda bulunur hamam sıcak sulu kaplıcadır

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

pençenin altından girişi olur 4_5 metre kadar işlemden sonra içerideki duruma göre mezar bulunur 30 okka emaneti alınır değirmene yakın büyük zatın mezarıda bulunur hamam sıcak sulu kaplıcadır

sen uzun zamandır hamam a da gitmemişsindir. gel seni bir kaplıcaya götüreyim en iyisi ben çalkaya usta :D

artık pençesinemi yavrusuna mı sağ koluna mı sol koluna mı bakarsın ayının orayı bilemiyorum. kaplıca 10 numara yapılmış. inşaat esnasında maliyetini fazlası ile karşılamış demekki... sen de bi tatil yap kafanı dinle

mekansız

Kullanıcı

sünnet sünnet dediler
başımın etini yediler
sünnet olmassan eğer
sana kız yok dediler

aradığımız para sonuçta uğraşmak gerek ustam ayının eksik yerini bulmuşsun bence ordadır ustam çalkaya ustamın dedigi gibi :)

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

içimden bi ses mağaranın giriş önünde bişeyler var diyor:)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Ustam pençeyi bulmuşsun (alkış) Çalkaya usta 4 5 mt. Demiş tabi olabilir, ama ben 2mt. geçmez diyorum. İndin peki sonrası, ya büyük bir kesme taş tahmini 200 kg. Veya horasan somurtuk
Diyelim açtın yaklaşık 60 cm. Çapında sürünerek gidilebilen 3 4 mt. kadar bir tünel tabi çökmeye karşı tedbirli olmak lâzım. Yanında en az 20 mt.lik dağcı ipi, daha önce dışarda sağlam bir yere bağlanmış vaziyette tünelin sonona geldiğinde yaklaşık 2 3 mt. Aşağıya sallanarak inilir.geniş bir oda olur. Taban 1 veta 2 mt. Altta artık kaç okka orasını Allah bilir. Mezar olduğunu zannetmiyorum. Tılsım vardır.Aklın oyun oynayabilir ses duyabilirsin sen ustam bunları zaten bilen birisin.Gerekli tedbirleri alacağından şüphem yok. Allah kolaylık versin.
Not: Bu yorum kesinlik içermemekle birlikte, kurgu veya fantazi de değildir.

ersan

Admin

HARBICI ustam bu birinci resmin arkasinda girisin olmali saten horasan boyanma oldu beli bu yeri hes gecme saten CALKAYA 28 ustam utesini divermis .

İRON

Kullanıcı

güzel bir soru nerde bu ayının malı.
bence mağarada.!
sence?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sünnet sünnet dediler
başımın etini yediler
sünnet olmassan eğer
sana kız yok dediler

aradığımız para sonuçta uğraşmak gerek ustam ayının eksik yerini bulmuşsun bence ordadır ustam çalkaya ustamın dedigi gibi :)

mekansız üstadım teşekkür ederim. eksik yer son noktamı olmalı bunu düşünüyorsunuz sanırım..

içimden bi ses mağaranın giriş önünde bişeyler var diyor:)

senin iç sesine mutlaka kulak vericem zebun üstadım. teşekkürler...

Ustam pençeyi bulmuşsun (alkış) Çalkaya usta 4 5 mt. Demiş tabi olabilir, ama ben 2mt. geçmez diyorum. İndin peki sonrası, ya büyük bir kesme taş tahmini 200 kg. Veya horasan somurtuk
Diyelim açtın yaklaşık 60 cm. Çapında sürünerek gidilebilen 3 4 mt. kadar bir tünel tabi çökmeye karşı tedbirli olmak lâzım. Yanında en az 20 mt.lik dağcı ipi, daha önce dışarda sağlam bir yere bağlanmış vaziyette tünelin sonona geldiğinde yaklaşık 2 3 mt. Aşağıya sallanarak inilir.geniş bir oda olur. Taban 1 veta 2 mt. Altta artık kaç okka orasını Allah bilir. Mezar olduğunu zannetmiyorum. Tılsım vardır.Aklın oyun oynayabilir ses duyabilirsin sen ustam bunları zaten bilen birisin.Gerekli tedbirleri alacağından şüphem yok. Allah kolaylık versin.
Not: Bu yorum kesinlik içermemekle birlikte, kurgu veya fantazi de değildir.

çok güzel ve detaylı bir açıklama. mutlaka daha önce karşıaşılmış bir yer olmalı bu... inşalah bu kadar ağır ve zorlu olmaz. yoksa çalkaya yandı. o 20 metre byunda 60 cm genişlikteki tünelden mecbur onu indirecez koptum koptum

HARBICI ustam bu birinci resmin arkasinda girisin olmali saten horasan boyanma oldu beli bu yeri hes gecme saten CALKAYA 28 ustam utesini divermis .

boşluk bulursak eğer dediğiniz yeri de düşünecem ersan ustam. silver hunter bir elimize geçeydi. bu iş olucaktı ama hala ses yok. teşekkürler...

güzel bir soru nerde bu ayının malı.
bence mağarada.!
sence?

bence bu ayının 1 parça emaneti olup bırakılmış olamaz olmamalı.

ben burda tahminlerime göre 400 m kadar uzakta 1 büyük bir emanet....
yakında kapalıda 1 emanet
ve müjde olarakda 1 küçük kısım olmalı diye düşünüyorum...

bu 3 tane ile sınırlımı değil... yakında hamam yerine yani sıcak kaplıcaya ait emanetler.. onların işi bitti. kuzeyi öldü, güneye ve batıya bakıcaz....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

SENCE ? burası nereye atabilirki...selametle...