Hamile kadin mı | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Hamile kadin mı

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ustam halk dilinde hamile kadin derler biz define isaretinlerine hakim oldugumuzdan gercekten degerli bir isaret oldugu icin gormek isteriz
Yalniz burada koy halki define isleriyle ugrasmayanlarin soylemleridir
Asil olan burada bir Kral Komutan Kralice mezari vardir fevkalade
Soylemlere yazilara takilmayin resime odaklanim
Nasil basliyacan bende merak ediyorum usta
Saygı deger arkadaşım güzel diyorsunuzda bizlerde fotoraflarda yazılanları görmek istiyoruz
Hamile kadınmi diye başlık atiyorsunuz
Bizde yazilanlara göre bakiyoruz bir yerde
Sonra tek fotoya çoğunlukla yorum yapmiyor ve siz orayi biliyorsunuz anladığım kadarıyla konuyu açan arkadaş iletişiminiz var gibi dedigim gibi fotoğrafları cogaltin dört bir yanından çevre fotoğraflari yönlerini belirtin ustalarim sizlere yardımcı olacaktır
Bilgilerinize teşekkür ediyorum

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Dediklerin var ben gordum fazlasi da var hatta
Ben mi hayal goruyorum nasil gormuyonuz ustalar
Dedigi pelerinli kadin bir sekmede durur gibi duruyor dolgun isaretledim
Sonra Bozkurt usta da komutani fark etmis kafasinda migferi var
Cizdim usta nasil goremiyosun cok mu bulanik
Tabi herkes algiyamiyabiliyor olcak o kadar
Hamile dedikleri bizimkiler sisko dolgun gorunce hamile demislerdir
Goruyoruz gormesine de bu arkadasimizin altindan kalkacagi iş degil. Alan sadece buraylada sinirli degil. Asil mal ilerisinde. Buradaki mezarlarda 100 kilo varsa asil yerde 5 ton. Bu isin altindan resmi izinli olsa da kalkmak cok zor.
Bence hic yorulmasin arkadasimiz.
Yapacagi tek sey var:
Kasa ve cekmeceden anlayan birisini bulursa buradaki kayalaiklari dolasip onlari alabilirler belki. Otesi olmaz.

karacaerhan

Kullanıcı
Ustam halk dilinde hamile kadin derler biz define isaretinlerine hakim oldugumuzdan gercekten degerli bir isaret oldugu icin gormek isteriz
Yalniz burada koy halki define isleriyle ugrasmayanlarin soylemleridir
Asil olan burada bir Kral Komutan Kralice mezari vardir fevkalade
Soylemlere yazilara takilmayin resime odaklanim
Nasil basliyacan bende merak ediyorum usta
Valla başkan zaten sorun orada nereden başlıcam bende kestiremiyorum sanki ortada 2veyq 3 metrede bi giriş varmış gibi hissediyorum

karacaerhan

Kullanıcı
Öyle bakarak kadın demekle bir yere varılmaz. Madem kadındır kayalığın etrafında bir miktar kil veya tuz olmalı. Buna denk geldiniz mi? Cevap bu ikisi dışında ise göz aldanmasıdır.
Göz aldanmasi diil 2 tane kadın oyma var eminim ama magarami veya mahsen mi bilmiyorum birde nereden basliyicagimi

nik

USTA
Super Moderatör
Kimetli ustam net bir şey göremedim yaşlılık olsa gerek.
Üstad gerekeni söylemiş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Göz aldanmasi diil 2 tane kadın oyma var eminim ama magarami veya mahsen mi bilmiyorum birde nereden basliyicagimi
Kardeşim sen şu kadınların resimlerini net olarak yakından bolca resimlerini çek dediğin gibiyse ustalarımız girişin yerini söyler açılabilecek gibiyse kolay gelsin...

MAVRAN

Vip Üye
@karacaerhan kardeşim güzel yerde olduğun kanısındayım ancak şunu netleştirmek iyi olur.
Bizler kahin değiliz bakıp şuraya bak oradan başla deme şansımız yok, olsaydı hepimiz süper zengin olurduk.
Senden isteklerimiz oluyor bunları yapman gerekiyor , yoksa seni doğru yönlendirme şansımız olmaz boşa kürek çekmene sebep oluruz bu da hakka girer ki hiç bir ustam bu hakka girmek istemeyeceği kanısındayım.
Ustalarımın isteklerini göz önünde bulundur ve artı olarak bende senden öncelikle sırasıyla
- kayalığın önünde olan vadiyi görüntüle
- vadiden yukarı doğru kayalık alanı resimle.
- sağdan ve soldan, yukarıdan var olduğuna inandığın kadınları resimle (resimlerken lütfen dikkatli olun önemli olan sizin sağlığınız)
Resimleri yakından da alın olası işaretler sizi farklı bir bölgeye yönlendirebilir veya işaretlerin olduğu kayalığın kendisinden mı.
Ustalarımın da dediği gibi büyük emanetleri bırakıp küçük kasalar(müjdeler) varsa onlara ulaşmayı deneyin sizin için kolay olacağı kanısındayım.
ALLAH yardımcınız olsun.

Üst Alt