Hangi cihazi almali | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hangi cihazi almali

özgürXdaglı

Vip Üye
gpr cihazları maden teknikte zemin etütünde kullanılır bu cihazlar siyah beyan kalp gırafigi gibi görüntü veriri birton altın olsa on metre yanında agacın kökü olsa ikisinede burda farklı bir anomali vardır der ve bu makinaların cekim sonrası analizini yapmayı ögrenmek deveye hendek atlatmak daha kolay satanlar bile net kullanmayı bilmezler istanbulda birne yönlendiriler oda benim saat üçretim bu ödersin ders veririm der ve bu cihazlar genelde tekerlekli düz arazi gerek kayalık taşlık yerde iş görmez ve her gittigin yer arazi mmüsayit olmmaz cekimi bir saat sürer bizim için araziye girip en kısa zamanda araziden cıkmak gerekn yerler olur

KANAS_USTA

Admin
gpr cihazları maden teknikte zemin etütünde kullanılır bu cihazlar siyah beyan kalp gırafigi gibi görüntü veriri birton altın olsa on metre yanında agacın kökü olsa ikisinede burda farklı bir anomali vardır der ve bu makinaların cekim sonrası analizini yapmayı ögrenmek deveye hendek atlatmak daha kolay satanlar bile net kullanmayı bilmezler istanbulda birne yönlendiriler oda benim saat üçretim bu ödersin ders veririm der ve bu cihazlar genelde tekerlekli düz arazi gerek kayalık taşlık yerde iş görmez ve her gittigin yer arazi mmüsayit olmmaz cekimi bir saat sürer bizim için araziye girip en kısa zamanda araziden cıkmak gerekn yerler olur
@özgürXdaglı kardeşim mükemmel bir kombinasyon yapmak istesen hangi cihazlari alirdin ve yanıltmazdı.(cihaz + tarama)

özgürXdaglı

Vip Üye
gpr harıc her çihaz bir şeyler bulsun diye yapılır ara firmalar yada cihaz satmak için yalaan söyleyip derinlik ve görüntü olayını abartırlar cihaz satarlar iki üç ararsın ilgilenirler sonra sallamaya başlarrlar kısadan gideyim

dedigin cihaz güzeldir okm nin Exp 6000 cihazı aldın ertesi gün araziye cıkarsan hiç bir şey bulamazsın aylarca gezersin ulenn bu makina iş yapmıyor dersin atamazsın koyarsın kenara yapılması gereken elindeki telefon gibi cihazı kullanman gerekir kullanmak ayrı cekim örnegini analiz etmeyide iyi bilmen gerek bunlarda cihazı alıp kendini geliştirmen gerek bu güzel bi yazı ( mükemmel bir kombinasyon yapmak istesen ) nedeni tek çihaz ile ya şüpelendigin yere yada şüraya bak buraya bak olmadı hadı bura bak olur olması gereken cubuk yada alan tarama ile önce boşluk tespiti boşluk sınırları belirlenir sonra boşluk içinde metal tespiti tek tek altın gümüş bakır kurşun boşluga baktın dört metale baktın birbirine saglamasını yaptın sonra görüntülü cihazın ile üzerinde cekim yaptın analizini yaptın derinlikte yanılma olur bir iki metre etti altı saglama ya nasip deyip calışmak sana kalmış oluyor nasibin var ise almak kalıyor bunuda yaşayıp görmek gerek agaa