Haritami | Define işaretleri ve anlamları

Haritami

akinaral

Kullanıcı
zeminden 30 cm yukarida yol ustunde kaya uzerinde Ters y ve ustunde daire var haritami capraz 20 cm yukari sinda karsisinda biri kapali iki oyuk var soldaki kucuk olanin iciden zemine dogru delik gidiyor digeri sadece oyuk ileri gitmiyor.oyuklar 15 20 cm capinda resim kalitesi maalesef kotu ve burasi bir magara ici

Kurt ini

Kullanıcı
anikaral usta duyduğum kadarı ile ters y ters 3 bu tür harfler son nokta ve değerlinin yüzde yüz olduğunun habercisidir, eğer oradaki ters y yunan affabesindeki ters y küçük labda harfi ise onun birde sayı değeri vardır.....
eğer o bahsettiğiniz oyuklarda siyahlaşma var ise kuş kafesten çıkmıştır yinede iyi araştırınız.

akinaral

Kullanıcı
Ustam deliklerde siyahlik derken ortamda yada resimde siyah toz yok acilmada yok nasil anlarim siyahligi yada yerini.
anikaral usta duyduğum kadarı ile ters y ters 3 bu tür harfler son nokta ve değerlinin yüzde yüz olduğunun habercisidir, eğer oradaki ters y yunan affabesindeki ters y küçük labda harfi ise onun birde sayı değeri vardır.....
eğer o bahsettiğiniz oyuklarda siyahlaşma var ise kuş kafesten çıkmıştır yinede iyi araştırınız.

Kurt ini

Kullanıcı
Ustam deliklerde siyahlik derken ortamda yada resimde siyah toz yok acilmada yok nasil anlarim siyahligi yada yerini.

ustam 15 20 cm çapındaki oyuklardan ve soldaki küçük olanın içinden zemine doğru vs yazmışsınızya
şimdi ben resimlere değil sizin bahsettiğiniz anlatımınıza göre yazdım ters y varsa, oyukta sizin dediğiniz ölçülerde yada daha büyük veya küçük ve bu oyuğun içleri siyahlaşmış ise kuş uçmuş demektir, resimleri hiç görmüyorum bakınız. ama resimlerin net olmasını isterdim doğrusu.