HAT-AY | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

HAT-AY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
@Kafkaslı garez yok sana. Ne yazdıgın degil Yazdıgın nereye hangi sonuca itecek bu önemli degilmi . Eee sonuç aynı gözüküyor.

Seninle konuşur yazarım ve her cümleyi degil her harfide anlarsın bunu biliyorum. Mevzuda sen ben degil.

Bırak Kendilerine Soru sormayı ögrensinler. Bırak hatayı Onlar sorsun , yine düzelir her şey. Ancak Konu ve tema hatta götürecek sonuç hoştur. gitsin yaw gitsinde 19 la gitsin bulur o sonunda inşallah. Yok Altı üstü zor 7 Desek :( Sekiz desek :( Dokuzu soracak dün demedinmi sen Emzikli diye bana, pilavmı verelim :(

DefineHaritasi

Kullanıcı
Esselamualeykum
Ne deyim bilmem ne deyim ?neresininden tutup yazayim ? neresini düzelteyim?
Susmak yeğdir yine
Aleykum selam usta sende bi konu acta bildiklerini anlat bir de seni dinleyelim boylesi daha hos olur. Konu baltaniyor yoksa. Yanlisi dogruyu ogrenelim. Selametle hayirli sahurlar.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Bu yukarda yazdıgım konu derlemedir okuyup düşünün.

Ancak Bir konu açar Besmele ile başlarsam o konuyu Daha çok dikkate alın :( Asıl Laf Besmele ile başlayan Laftır.

Cumanız Mübarek olsun, Oruçlar Sağlam olsun İnşallah.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Aleykum selam usta sende bi konu acta bildiklerini anlat bir de seni dinleyelim boylesi daha hos olur. Konu baltaniyor yoksa. Yanlisi dogruyu ogrenelim. Selametle hayirli sahurlar.
O bilir her yazılanıda çok kişiden çok fazla anlar, ama ya konuşacagı yerde susar :( ya susacağı yerde konuşur :( Ben Cözemedim Bu Kafkaslıyı :(
Ama Bu adam Kitap gibi bir adam , Hadis dersen O çok var. Hangi Ayet Nerde ? Tak diye aramadan Konuya atar , adam İnternetten hızlı desem kimse inanmaz :( Hangi Hadis Hangi konuyla alakalı, Ayet le alakalı tak yazar , interneten Hızlı koyar Konuya o Hadisi. Yaw insan az düşünür Hangi Ayet Hangi Hadis :( Yok Düşünceden Hızlı degilsede O kadar yani. Ancak ben çözemedim bu adamı inmi cinmi, yok öyle içinde saklamak :( bu benim içimde gördügüm Kafkaslı. Var ilim varda bu adamda :( Esmaül Hüsna yı Nerde Neye Zikrediyor Onu bilmiyorum. Yaw O kadar ilim Saklanmazki Yazık Yaw. Mücevher bu adamdakiler Ama Bilir kıymetini Ama bilmez, ben onu bilmem. Uyudu heralde :( gıybeti olmasın :(

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
O bilir her yazılanıda çok kişiden çok fazla anlar, ama ya konuşacagı yerde susar :( ya susacağı yerde konuşur :( Ben Cözemedim Bu Kafkaslıyı :(
Ama Bu adam Kitap gibi bir adam , Hadis dersen O çok var. Hangi Ayet Nerde ? Tak diye aramadan Konuya atar , adam İnternetten hızlı desem kimse inanmaz :( Hangi Hadis Hangi konuyla alakalı, Ayet le alakalı tak yazar , interneten Hızlı koyar Konuya o Hadisi. Yaw insan az düşünür Hangi Ayet Hangi Hadis :( Yok Düşünceden Hızlı degilsede O kadar yani. Ancak ben çözemedim bu adamı inmi cinmi, yok öyle içinde saklamak :( bu benim içimde gördügüm Kafkaslı. Var ilim varda bu adamda :( Esmaül Hüsna yı Nerde Neye Zikrediyor Onu bilmiyorum. Yaw O kadar ilim Saklanmazki Yazık Yaw. Mücevher bu adamdakiler Ama Bilir kıymetini Ama bilmez, ben onu bilmem. Uyudu heralde :( gıybeti olmasın :(

selamünaleyküm,

konuya odaklanalım sedegor usta, konu dışına çıkmayalım ki devamı gelsin.

eskici

Kullanıcı
merhaba,

sedegor usta anlatmış olduğun konulara youtube da bende denk gelmiştim. hat-ay meselesi ve ayın iz düşümü ile ilgili hususlar. hatta istanbulda bir caminin çile hanesini üstünde bulunan bir havuz ve bu havuzun iz düşümünün AY ın iz düşümüne denk gelmesi ve tayyi mekanın bu vesile ile oluştuğu gibi hususlar. şimdi tam hatırlayamıyorum konuyu. hatırlayamamamdaki sebep ise konuyu anlatan kişinin detay vermemesiydi üstü kapalı konuşuyordu. bunları seminerlerimde anlatıyorum diyordu. Allah affetsin şeytana uydum acaba dedim seminerler ücretlimi. çünkü ilim dediğimiz şeyin para ile dağılması kadar acı verici bir durum yoktur herhalde.

19 demişsiniz bunları anlayan olur anlamayan olur demişsiniz. Hz. Muhammed den önce Allah la beraber başka inandıkları putlarda vardı dimi. Hz muhammed peygamber olduğunda sadece Allaha tapacaksınız dese ve altını doldurmasa, neden diye sorulan sorulara diyeceğimizi dedik gerisi sizin gayretiniz deseydi görevi tamam olmuş olurmuydu. çekinmeden söylemek isterim ben kıt kafalı bir insanım. 3 ayetlik sureyi 3 ayda ezberlerim mesela. ve şu 19 sayısını yazdığınızda youtube dan baktım yine çok farklı anlatımlar var kafam çok karıştı. neyse dedim şeytanın tuzağına düşmeyelim. siz anlatırsanız benim anlayacağım gibi, dua ederim. yoksa kafamın karışıklığına sebep olmuş olacaksınız.

Kafkaslı

Vip Üye
Biz bu konularin yazişmasini çok yaptik kurbanim. Konuyu baltalamiyorm benimle sedegor ustamin arasinda bir konu mubarek sen ustanin yazdiklarini oku gerisini boş ver

Kafkaslı

Vip Üye
Bu sitede
Kim gıybetimiziz yaparsa şimdiden hellal
olsun
tekki çalıştığımız sayfa olan bam teline dokunmasın

Esmaülhusna
Nefsi ispatda sırrin zikri
Ne bilirim hiç bilmem usta ben senin övdüğü kişi deyilim
bu övgüyede layik deyilim nefsim firavun gibi bir bilsen bana yaptiklarini

hele bir dönüp baksan nefsiyin sana yaptiklarını o zaman almazsın iste o küpü

Biz körüz aslinda gördüğünü sanir
her kim bu dünyada kör ise o ahirette de kördür.”İşte ayette ki kör budur. Bu sözlerin hepsi âlimim ben diyenlere söylenir. Allahu Teâlâ haberdar ediyor. Ben âlimim deyip kafanı kaldırma.

Son düzenleme:

tuarec

Kullanıcı
devam segedor ustam devam oruçlu iken sanki biraz daha iyi anladım piramitler gibi veya hz suleyman anahtarı gibi neyse benim yazdıklarım sizi meşgul etmesin yaz ustam yaz

Kafkaslı

Vip Üye
devam segedor ustam devam oruçlu iken sanki biraz daha iyi anladım piramitler gibi veya hz suleyman anahtarı gibi neyse benim yazdıklarım sizi meşgul etmesin yaz ustam yaz
Meselağa deki ben şunu yanliş biliyordum şunu anladim de ornek ver vallahi anlamak icin soruyorum
Yanlış anlamaz isen seni kızdirmak için deyil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...