hayırlı cumalar | Sayfa 73 | Define işaretleri ve anlamları

TEVFiK

Vip Üye
“Allah’ım! Sürçmelerimi / hatalarımı azalt, ayıplarımı / kusurlarımı ört, korkumu gider, bana taşkınlık edene karşı beni koru, zulmedene karşı bana yardım et ve bu konuda bana yardımını göster.” (İbn Ebî Şeybe, Dua, 42, No: 29389)
S.a. Amin İnşallah,

wolf81

Kullanıcı
Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.

benzernick

Kullanıcı
maraşlı Sütçü imam, fransızlar maraşı işgal etikleri zaman,işgale uğramış allahın hükümlerinin uygulanmadığı bir yerde cuma namazı kıkınmaz deyip işgale baş kaldırmıştı,ve maraşın düşman işgalinden kurtulmasına vesiyle olmuştu,allah onlardan razıolsun,şimdi tabi insan sormadan edemiyor,sutçü imam ,avrupa normlarına---kanunlarına-- tam üye olmak için onların önünde kaç takla attığımız şu halimizi görse idi eyvah eyvah dermiydi diye kafasından geçiriyor,eskilerin dediği gibi nice sahih cumalara.

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
“Allah’ım! Senden başka ilâh yoktur, Seni noksan sıfatlardan tenzih ederim, Sana hamd ederim, ben kötü bir fiil işledim ve nefsime zulmettim, bana merhamet et, Sen merhamet edenlerin en hayırlısısın. Allah’ım! Senden başka ilâh yoktur, Seni noksan sıfatlardan tenzih ederim, Sana hamd ederim, ben kötü bir fiil işledim ve nefsime zulmettim, bana merhamet et ve tövbemi kabul et, şüphesiz Sen tövbeleri çok kabul edensin, çok merhametli olansın.” (İbn Ebî Şeybe, Dua, 19, No: 29242)

TEVFiK

Vip Üye
“Allah’ım! Senden başka ilâh yoktur, Seni noksan sıfatlardan tenzih ederim, Sana hamd ederim, ben kötü bir fiil işledim ve nefsime zulmettim, bana merhamet et, Sen merhamet edenlerin en hayırlısısın. Allah’ım! Senden başka ilâh yoktur, Seni noksan sıfatlardan tenzih ederim, Sana hamd ederim, ben kötü bir fiil işledim ve nefsime zulmettim, bana merhamet et ve tövbemi kabul et, şüphesiz Sen tövbeleri çok kabul edensin, çok merhametli olansın.”Amin'Sayın Ustam Amin'