hayırlı cumalar | Sayfa 85 | Define işaretleri ve anlamları

Sado6161

Kullanıcı
Allahın rahmeti ve bereketi bütün müslümanların üzerine olsun cümleten hayırlı cumalar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
resizedf5a16-5d2642d6cumamesaj.jpg

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bir kapı düşünün, ardında olabileceği en üst makamda olan bir. Ve bizler elimizi kolumuzu sallaya sallaya aksıra öksüre ceketsiz kravatsız O kapının ardına girip çıkabiliyoruz. Ve bizim bu hal ve tavırlarımızdan hiç rahatsız olmuyor, aksine mutlu olup, tüm ihtiyaçlarımızıda karşılıyor. ( Şükür ve Hamd yalnız O'na dır)

Kime ve neye kul köle olduğumuzun farkına varma umudu ile Hayırlı cumalar olsun inşAllah.

Kafkaslı

Vip Üye
DÜNYA VE SONSUZLUĞA GİDEN DUA ........EY DÜNYAYİ VAREDEN İNSANLARİ YARATAN SONSUZLUĞUN HAKİMİ MUTLAK SAHİBİ ALLAHİM İSLAMİYET YOLUNDAN GİDEN GEÇMİŞ GELECEK BU ZAMAN DÜNYA VAROLMASİ KİYAMET KOPMASİ İLK İNSANDAN SON İNSANA KADAR DOĞU BATİ GÜNEY KUZEY TÜM PEYGAMBERLERİN ERMİŞLERİN ULU EVLİYALARİN SAHABELERİN SEYYİDLERİN MEVLANA HAFİZLAR ŞEHİTLER MÜMİNLER ONLAR GİBİ BİLMEDİĞİM NE MÜBAREK İNSANLAR VARSA TÜM HEPSİNİN ÖMRÜ BOYUNCA İŞLEDİĞİ KÜÇÜK BÜYÜK GÜNAHLARİNİ BAĞİŞLA YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER HASTALİKLARDAN KORUYUP ŞİFALAR VERMEYİ NASİB EYLE YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER DÜNYAMİZİN TÜM TEHLİKELERİNDEN KORU YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER DÜNYA FAKİRLİK HAYATİNDAN UZAKLAŞTİRİP HELALİNDEN ZENGİN EYLE YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER ÖMRÜNÜ UZUN EYLE YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER KORU YARDİM ET GÜÇ VER NAZARDAN KORU İHTİYACİNİ KARŞİLA İYİ NİYETLİ DUALARİNİ KABUL EYLE YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER KÖTÜ RÜYA GÖSTERMEYİP İYİ RÜYALAR GÖSTERMEYİ NASİB EYLE YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER ÖLÜM SAATİMİZ DOĞDUĞUNDA NAMAZ KİLARKEN ŞEHİT OLMAMİZİ NASİB EYLE YARABBİ AMİN VE ONLARİ BENİMLE BERABER KABİR KİYAMET MAHŞER SİRAAT CEHENNEM DEHŞETİNDEN KORUYUP ÖLÜMSÜZ CENNETİNE KABUL EYLE YARABBİ AMİN VE BENDEN ONLARA SONSUZ SEVGİ SAYGİ SELAM ULAŞTİR YARABBİ AMİN ......... EY DÜNYAYİ VAREDEN İNSANLARİ YARATAN SONSUZLUĞUN HAKİMİ MUTLAK SAHİBİ ALLAHİM HİRİSTİYAN YOLUNDAN GİDEN GEÇMİŞ GELECEK BU ZAMAN DÜNYA VAROLMASİ KİYAMET KOPMASİNA KADAR DOĞU BATİ GÜNEY KUZEY HEPSİNE İMAN NASİB EYLE YARABBİ AMİN VE İMANA GELMESE SON NEFESİNDE ONLARA TÖVBE NASİB EYLE YARABBİ AMİN.........ALLAHİM KİMBİLİR BU SONSUZLUKTA SADECE BU DÜNYAYİ İMTİHAN ETMİYOR OLABİLİRSİN BELKİ SONSUZ DÜNYALARİ İMTİHAN EDİYOR OLABİLİRSİN KENDİ DÜNYAMDA İNSANLARA ETTİĞİM GÜZEL DUALARİMİ SONU GELMEYEN SONSUZ DÜNYALAR VARSA BİLİNEN BİLİNMEYEN İYİLİKLERE GÜZEL DUALARİMİ ULAŞTİR GERÇEKLEŞTİR KABUL EYLE YARABBİ AMİN ...

Mirkut

Vip Üye
ALLAH teala islam aleminin cumasini mubarek kilsin, islam toraklarinda ve muslumanlara yapilan zulumlerden korusun, islami yeryuzunde hakim kilsin. Muslumanlara yapilan bu zulum INSALLAH teala aydinlik gunlerin habercisidir. ALLAH azze ve celle bizleri iman uzerine sabit kilsin bizleri muzaffer eylesin. AMIN ya RABB i.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kalemimi emrine âmâde kıldığım Rahman ve Rahim olan Allah’a cc.vereceğim hesaptan başka çekinecek bir şeyi olmayan ben, dünyayı kalıcı bir mekân bellemediğimden, planlarımı yalnızca dünya üzerine yapmadım... İnandığım o hesap gününde ( yevm’iddîn) yüzüm kararmasın diye elimdeki tek imkânım kalem ve kelam ile zulme buğz ediyorum. Bu kêlamın yegâne amacı budur. Güç ve iktidar hırsı peşinde koşanların, dünyevi arzu peşinde ümmetin birliğine fitne sokanların, Allah’ın kelâmını ve Rasulullah’ın sünnetini yani hak olanı bâtıl ile yer değiştirip, “hevâsını ilâhı edinenin” saldığı korkudan, saçtığı zehirden beni yegâne koruyacak merciiye sığınıyorum...amin cumanız mübarek olsun.

Sado6161

Kullanıcı
Allahuteala hazretleri adaleti iyiyliği yakınlara bakmayı emreder hayasızlığı fenalığı haddi aşmayı yasaklar o düşünüp tutalım diye bizlere böulece öğüt verir hayırlı cumalar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi