Hayırlı Olsun..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Selamunaleykum. Davete icabet edelim dedik :) Pek Defineden anlamam. Seyirci olarak katılıyorum sadece. Allah'a emanet olun.

hoş sefa geldiniz @sadex usta. elbet sizin de anladığınız ve bize öğreteceğiniz çok güzel, çok değerli bilgileriniz vardır. gerek ahlaki, gerek dini, gerekse başka hususlar.
sizin Osmanlıca, Arapça bildiğinizi hatırlıyor gibiyim. bu bilginiz bile bir çok çözüm arayışında hayıra vesile olabilir diyor, iyi forumlar diliyorum. saygılarımla.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Selamunaleykum. Davete icabet edelim dedik :) Pek Defineden anlamam. Seyirci olarak katılıyorum sadece. Allah'a emanet olun.
Sünnet e uymak sizin gibi güzel insana yakışır sevgili @sadex ustam
Mekanımıza hoş geldin sefalar verdin
Bu arada çokkk geçiktin;)
İyi forumlar dilerim

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

sadex

Kullanıcı
Eyvallah hoşbulduk cümleten.Tanıyan tanımayan herkese selamlar. lacivert Abi hakkını helal et uzun bir zamandır görüşemedik takip ediyordum seni ama mâlum uzaktan yapıyorduk. gandalf,goldsafir Ustalar hoşbulduk.Tevfik Abi eyvallah unutmamışsın ne güzel Allah razi olsun akhi :) warning Usta inşaAllah hayırlara vesile olur. Aliveli ustam hoşbulduk geç kalmışız hele nereye gitti bu güzel insanlar diyordum hepsi buraya toplanmış :) ikizceli Ustam hoşbulduk Harbici Ustam inşaAllah hayırlara vesile olur.

Forumda tanıştığımız güzel insanların biraraya geldiği mekanda tekrar sizlerle buluşmak güzel. Hepimize hayırlı olsun..