Hayvan Siluetleri: | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hayvan Siluetleri:

SEVALİ

Kullanıcı
Battalgazi44 eski malatya lı hemşerim..
Allah yardımcın olsun ustam. sistemli yerler insanı çok yoruyor gerçekten..
ALLAH hepimizin yardımcısı olsun kardeşim..
Sistemli yerler dediğiniz gibi çok zor ;sistemi anlamaya başladığınızda aslında zor değil..
Bizler nerede ne aradığımızın bilinci içerisinde olmamız gerekiyor paylaştığım konuda toprak ana ve miraslardan dolayı oluşumlar o kadar değişmişki..
Papazın bağı üçgen 10.000 metre kare civarında sadece 10 metre yürüyebildim her yeri üzüm devekleri öyle sarmışki filmlerden belgesellerden gördüğümüz amazon ormanı gibi yemin ederim korktum hemen geri çıktım 10 metre bile bir hayli zor idi..
Papaz kayasının baktığı yönde 10 larca ermeni köylerimiz mevcut..

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Battalgazi44 eski malatya lı hemşerim..

ALLAH hepimizin yardımcısı olsun kardeşim..
Sistemli yerler dediğiniz gibi çok zor ;sistemi anlamaya başladığınızda aslında zor değil..
Bizler nerede ne aradığımızın bilinci içerisinde olmamız gerekiyor paylaştığım konuda toprak ana ve miraslardan dolayı oluşumlar o kadar değişmişki..
Papazın bağı üçgen 10.000 metre kare civarında sadece 10 metre yürüyebildim her yeri üzüm devekleri öyle sarmışki filmlerden belgesellerden gördüğümüz amazon ormanı gibi yemin ederim korktum hemen geri çıktım 10 metre bile bir hayli zor idi..
Papaz kayasının baktığı yönde 10 larca ermeni köylerimiz mevcut..
Amin. Dediğin gibi ustam bir yerden çözülse devamı gelir..alanı tahmin edebiliyorum..
Dikkat et yalnızda çıkma ustam.

SEVALİ

Kullanıcı
Ağabey 2 değirmen sayısını bilmiyorum ırmak boyu ilerken çok yağmur yağmıştı ırmağın altında kaldırım taşları kuzey yönünde çıkan duvar vsvsvs son ırmağın çatal yaptığı yerde yıkılmış harabe han..

SEVALİ

Kullanıcı
ALLAHTAN başka yaradan olmadığına göre sadece ondan korkarım..
Burası başka bir yer devekler öyle büyümüşki bir de buradan çok korktum..

Üst Alt