Herkese Hayırlı Günler Bunlar Hakkında Fikir Verebilirmisiniz Teşekkürler Saygılr | Define işaretleri ve anlamları

Herkese Hayırlı Günler Bunlar Hakkında Fikir Verebilirmisiniz Teşekkürler Saygılr

ekollx24

Kullanıcı
Dün açtığım konuda geçen ormanın başka bir yerinde olan ayrı bir yer kayalar bir birine çok yakın 30 cm 50 cm 1 metre arasında hep yardımcı olursanız çok sevirin acemiyim herzaman söylüyorum çevre fotolarını çekmedim akıl edip kusura bakmayın 2 kere gittim sadece buraya elimde olan bunlar Nasip olursa sabah gideceğiz buraya detaylı resimde çekeceğim şimdiden Teşekkürler saygılar.

Son düzenleme:

Warning

Kullanıcı
@ekollx24 paşam 6 cı fotodaki ağaç oldukça dikkat çekici ve çalışma yapılmış izlenimi vermekte olup konrol etmekte fayda olduğunu 4 ve 5 ci foto hediyesi alınmış vaziyetini göstermekte yanlız deve başına benzeyen taşın hangi kısmına düşüyor ağaç onun bilgisini verirsen iyi olur ustalarımızın bakımından son 2 resimde bulunan kaya yerinden oynamamış ise yön veren bir L birde üçgen V var çubuk kullanamya yeni başladığının farkındayım tavsiyem senin için bir tecrübe kazanma ve çubukları anlama yeri Allah c.c. gönlüne göre nasip eylesin hayırlısıyla inşaallah nasibin olur.
Burdan sonrası Sevgili ağabey'lerime ustalarıma kalmakta kendilerinin yardımları daha faydalı olacağına emin olabilirsin selametle

ekollx24

Kullanıcı
@ekollx24 paşam 6 cı fotodaki ağaç oldukça dikkat çekici ve çalışma yapılmış izlenimi vermekte olup konrol etmekte fayda olduğunu 4 ve 5 ci foto hediyesi alınmış vaziyetini göstermekte yanlız deve başına benzeyen taşın hangi kısmına düşüyor ağaç onun bilgisini verirsen iyi olur ustalarımızın bakımından son 2 resimde bulunan kaya yerinden oynamamış ise yön veren bir L birde üçgen V var çubuk kullanamya yeni başladığının farkındayım tavsiyem senin için bir tecrübe kazanma ve çubukları anlama yeri Allah c.c. gönlüne göre nasip eylesin hayırlısıyla inşaallah nasibin olur.
Burdan sonrası Sevgili ağabey'lerime ustalarıma kalmakta kendilerinin yardımları daha faydalı olacağına emin olabilirsin selametle
Yorumun İçin Teşekkürler Abi. içi su dolu olan oymanın altında taş yığınları vardı ağaçla kayanın ortasına düşüyor güzelce dizilmiş belli değildi bikaçtane taş aldım aldıkca taş çıktı ordan güzel dizilmiş bende hiç bişey olmadığından öylece bıraktım öbür kayaların sağında veya solundada yanlarında v.s hep aynı şekilde taş örme yığınları vardı bikaç taş çıkardıkca öbür taşlarda meydana çıkıyordu Abi deve gibi dediğin kayanın altını birisi eşelemiş çok az bişey 20 cm bırakmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandalf

BozkurT
Kullanıcı

s.a buradan hediyesi alınmış sanırım horasan sıva izleri belli.

basit bir mezar oyması genelde fakir mezarıdır.

tam olarak bir fikrim yok ama burada bir inceleme yaptınızmı acaba
sanki bir anıt gibi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili kardeşim ,bazı ibarelerini çıkardım. anlamış olmalısın.
mezar odaları ve normal mezarlar.
dikkat etmen gereken, örneğinde verdiğim gibi oymaların bakış istikametlerinde boşluk tespiti yapman. yüzeysel olarak bir şey anlaman mümkün olmaz.

sorduğun ise çok daha ciddi. oda türü . girişi bulunmadan üstten hiç bir kazanım vermez.

ekollx24

Kullanıcı
sevgili kardeşim ,bazı ibarelerini çıkardım. anlamış olmalısın.
mezar odaları ve normal mezarlar.
dikkat etmen gereken, örneğinde verdiğim gibi oymaların bakış istikametlerinde boşluk tespiti yapman. yüzeysel olarak bir şey anlaman mümkün olmaz.

sorduğun ise çok daha ciddi. oda türü . girişi bulunmadan üstten hiç bir kazanım vermez.
Teşekkürler Abi Bilgilerin için Çok Saol Gösterdiğin Yöndemi Çalışma yapılmalı başka resimlerde varmı bu şekilde bana yardımcı olursan Saygılar

karanar

Kullanıcı

bu taş; muhtemelen giriş kapısının üzerinde. giriş de aile mezarlığına açılıyor. yani; bu alan eskiden bir sülaleninmiş. onlar ölülerini bu alana gömmüşler. 2li 3lü mezar odaları yapmışlar. şu an kendi bilgisayarımdan girmiyorum. işaretleme yapamıyorum ama resimlerin birinde üçgen oyma gördüm. bu da; burada sadece mezar odası değil, mahsenlerin de olabileceğini gösterir. kolay gelsin.

ekollx24

Kullanıcı

bu taş; muhtemelen giriş kapısının üzerinde. giriş de aile mezarlığına açılıyor. yani; bu alan eskiden bir sülaleninmiş. onlar ölülerini bu alana gömmüşler. 2li 3lü mezar odaları yapmışlar. şu an kendi bilgisayarımdan girmiyorum. işaretleme yapamıyorum ama resimlerin birinde üçgen oyma gördüm. bu da; burada sadece mezar odası değil, mahsenlerin de olabileceğini gösterir. kolay gelsin.
Allah Razı Olsun Değerli Ustam Çok Teşekkür Ederim Bilgileriniz İçin Saygılar

Üst Alt