Herkese Hayırlı Günler Bunlar Hakkında Fikir Verebilirmisiniz Teşekkürler Saygılr | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Herkese Hayırlı Günler Bunlar Hakkında Fikir Verebilirmisiniz Teşekkürler Saygılr

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Pagan kültürünün izlerini taşıyan bir alan. Ustalar ayrıntılar hakkında gerekli bilgileri vermiş. Bu aşamada başlangıç olarak yapabileceğin boşluk tespiti ile girişleri bulmaktır.
İçerlerde ne olduğunu Allah cc bilir. Bildiğim bi şey varsa işin zor olduğu.
Kolay gelsin

ekollx24

Kullanıcı
Pagan kültürünün izlerini taşıyan bir alan. Ustalar ayrıntılar hakkında gerekli bilgileri vermiş. Bu aşamada başlangıç olarak yapabileceğin boşluk tespiti ile girişleri bulmaktır.
İçerlerde ne olduğunu Allah cc bilir. Bildiğim bi şey varsa işin zor olduğu.
Kolay gelsin
Allah Razı Olsun Komana Ustam Hayırlısı Diyelim Nasip Kısmet Hepinizin Bir Birinden Değerli Yorumları İçin Çok Teşekkür Ederim Hepinize Saygılar Diliyorum

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Lacivert 24 hocamızda hemşerin. Bende çok severim Erzincan ı buram buram maneviyat kokar. Özellikle TerziBaba kabristanı. Hersene ziyarete gideriz orda yatan Mübarek Zatları. Gönüdostumuzda çoktur orda.

Warning

Kullanıcı
Lacivert 24 hocamızda hemşerin. Bende çok severim Erzincan ı buram buram maneviyat kokar. Özellikle TerziBaba kabristanı. Hersene ziyarete gideriz orda yatan Mübarek Zatları. Gönüdostumuzda çoktur orda.

@komana ağabeyim bak burada bi tane daha Erzincanlı var :) :) haberin ola :)
Erzincan'da Terzibaba'da maneviyat büyüklerimiz vARki can kurban olsun.

ekollx24

Kullanıcı
@komana ağabeyim bak burada bi tane daha Erzincanlı var :) :) haberin ola :)
Erzincan'da Terzibaba'da maneviyat büyüklerimiz vARki can kurban olsun.
Warning Abi Baş Tacısın İyiki seninle Tanışdım Allah Razı Olsun İşin Gücün Rast Gitsin Cansın Nasip Olursa Hep Beraber Gideriz Kurban Olduklarımı Ziyarete

Warning

Kullanıcı
Warning Abi Baş Tacısın İyiki seninle Tanışdım Allah Razı Olsun İşin Gücün Rast Gitsin Cansın Nasip Olursa Hep Beraber Gideriz Kurban Olduklarımı Ziyarete
Eyvallah paşam Allah c.c. sendende tüm dostlardanda razı olsun bende senin gibi güzel bir kardeşimle tanıştığıma çok memnun oldum çok muhabbet aldım inşaallah mübarekleri ziyarete gideriz tokat'tan geçerken komana ağabeyimizide alalım gönlü olsun inşaallah :)

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
♡♡♥♥
Eyvallah paşam Allah c.c. sendende tüm dostlardanda razı olsun bende senin gibi güzel bir kardeşimle tanıştığıma çok memnun oldum çok muhabbet aldım inşaallah mübarekleri ziyarete gideriz tokat'tan geçerken komana ağabeyimizide alalım gönlü olsun inşaallah :)
♡♡♥♥

Üst Alt