Herkese Merhaba | Define işaretleri ve anlamları

Herkese Merhaba

mehmet35

Kullanıcı
sanırım yaşım herkesten küçüktür 25 yaşındayım bu işe merakım iyice arttı ve ciddi anlamda ılerleme kaydettık sadece sponsor olucak bırısını arıyoruz tümülüs (höyük) için resmı olarak yapılacak olan bır çalışma olmasını ıstıyoruz detaylı bılgı ıcın lutfen ulaşın

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
tümülüs ve höyük için resmi kazı he, kulağa hoş geliyor :)
iletişim bilgisi yayınlamak yasaktır, bilgi vermek ıstedım.

DeLiCebey

Vip Üye
Öncelikle hosgeldiniz demek isterim tümülüs veya höyük gibi yerlerde resmi kazı yapamazsiniz o izni size vermezler sit alani icinde olan yerlerde de izin alamazsiniz ama kendi mülki yeriniz varsa izin alabilirsiniz. Suan da tumulus hoyuk gibi olan yerler devlet tarafindan biliniyor ve izlenmekte o bakimdan kendi yeriniz bag bahce tarla olmasi gerek.

mehmet35

Kullanıcı
Öncelikle hosgeldiniz demek isterim tümülüs veya höyük gibi yerlerde resmi kazı yapamazsiniz o izni size vermezler sit alani icinde olan yerlerde de izin alamazsiniz ama kendi mülki yeriniz varsa izin alabilirsiniz. Suan da tumulus hoyuk gibi olan yerler devlet tarafindan biliniyor ve izlenmekte o bakimdan kendi yeriniz bag bahce tarla olmasi gerek.
daha once devlet le ırtıbata gectık kazı ıznı verıyorlar o yuzden sponsor arıyoruz devlet su işlerinin makinası dahi baktı yere

mehmet35

Kullanıcı
tümülüs ve höyük için resmi kazı he, kulağa hoş geliyor :)
iletişim bilgisi yayınlamak yasaktır, bilgi vermek ıstedım.
kuralları okumamıstım ıletısımle ılgılı evet daha once kazı izni aldık sponsor bulamadık 3 adet mezar kesın 25 mt içeride ilgilenıyorsanız lutfen ozelden yazın

ajan2000x

Kullanıcı
Mezarlarda resmi kazıda çok cüzi para alabilirsin. Masrafını kurtarmaz